محبوب ترین مقاصد در سراسر جهان

اروپا

  • خانم محمدی
  • 1399/11/23
اروپا

اروپا یک مقصد محبوب برای گردشگران با علایق مختلف است ، از گردشگری ساحلی ، شهرهای تفریحی ، گردشگری فرهنگی و باستان شناسی ، گردشگری کوهستانی ، گردشگری پزشکی ، گردشگری مذهبی و زندگی شبانه. بازدید از این مقصد از جهان ، بدون ذوب شدن در عشق ، غیرممکن است ، زیرا علاوه بر اینکه بینایی خود را بین صحنه های دیدنی طبیعت ، بناهای تاریخی و تمدن های باستان و هنرهای متنوع معماری حرکت می دهید ، اولین مقصد دوستداران خرید ، غذا و ورزش به طور یکسان!

مشهورترین جاذبه های گردشگری اروپا

کانال بزرگ در ونیز ، ایتالیا

به ایتالیایی "Canal Grande" گفته می شود. این کانال در ونیز ایتالیا است. این یکی از اصلی ترین آبراه های شهر است و انتهای کانال به تالاب ونیز منتهی می شود. تعداد زیادی اتوبوس آبی برای استفاده گردشگران برای گشت و گذار در کانال وجود دارد.

کانال بزرگ ونیز،ایتالیا

London Eye ، انگلستان

این چرخ همچنین با نام "London Eye" یا "London Wheel" شناخته می شود ، یک چرخ توریستی یا چرخ چرخ بزرگ است که یکی از جاذبه های گردشگری لندن است و در کرانه های تیمز با ارتفاع 40 کیلومتر واقع شده است. می تواند از نقاط دیدنی لندن دیدن کند و از زیبایی آن لذت ببرد.این چرخ می تواند روزانه 15 هزار بازدید کننده داشته باشد.

چشم لندن،انگلستان

برج ایفل ، فرانسه

یک برج آهنی با ارتفاع 324 متر ، واقع در پاریس ، در نزدیکی رود سن ، و به عنوان نماد پایتخت فرانسه در نظر گرفته می شود ، زیرا نهمین مکان پربازدید فرانسه در سال 2006 را نشان می دهد ، و همچنین از نظر اولین برج از تعداد بازدیدکنندگان ، زیرا تعداد بازدیدکنندگان در سال 2007 به 6 میلیون و 893 هزار بازدید کننده رسیده است.

برج ایفل،فرانسه

قلعه نوشوانشتاین ، آلمان

یک کاخ باستانی واقع در جنوب آلمان ، در نزدیکی Hohenschwangau و Fussen در جنوب غربی بایرن ، و نام آن به معنای واقعی کلمه به معنی "سنگ قو جدید" است. گفته می شود که این کاخ یکی از عکسهای ترین ساختمانهای جهان و یکی از مشهورترین بناهای دیدنی آلمان است.

قلعه نوشوانشتاین،آلمان

سالن اپرا در وین ، اتریش است

ما در پایتخت اتریش ، وین واقع شده ایم. یکی از شگفت انگیزترین خانه های اپرای جهان و یکی از اولین نهادهای فرهنگی در آن. نمایش های تئاتر روزانه تغییر می کنند و تئاتر در 285 روز سال حدود 50 اپرا و 20 نمایش باله اجرا می کند.

سالن اپرا وین ،اتریش

قلعه پراگ ، جمهوری چک

این قلعه که یکی از بزرگترین قلعه های جهان است ، در قسمت شرقی پراگ پایتخت چک ، به ویژه در منطقه قلعه تاریخی واقع شده است. این بنا در قرن نهم میلادی با مساحت حدود 4300 متر مربع ساخته شده است و با تنوع هنرهای معماری آن متمایز است.

قلعه پراگ،جمهوری چک

پارک کوکنهوف ، هلند

نام آن به معنی "باغ آشپزخانه" است و همچنین به عنوان "باغ اروپا" نیز شناخته می شود. این باغ یکی از زیباترین و مشهورترین باغ های جهان است اما بیش از 3 ماه در سال نمی توان از آن لذت برد ، زیرا این یک طبیعت طبیعی است که شامل گروهی از کمیاب ترین گل ها و پرندگان است. این باغ شامل بیش از 7 میلیون گل است و این باغ در شهر لیسه ، در جنوب هلند ، بین شهرهای آمستردام و هاگ واقع شده است.

باغ کوکنهوف هلند

قلب تاریخی اروپا در سن پترزبورگ ، روسیه

این شهرها که قبلاً به "لنینگراد" و "پتروگراد" معروف بودند ، شهری روسی واقع در شمال غربی روسیه در دلتای رود نوا ، شرق خلیج فنلاند ، در دریای بالتیک است. این یکی از بزرگترین مراکز فرهنگی در اروپا ، این دومین شهر بزرگ روسیه و چهارمین شهر بزرگ اروپا در جمعیت است.

قلب تاریخی اروپا ،سن پترزبورگ

مسجد سلطان احمد در استانبول ، ترکیه

این مسجد که به "مسجد آبی" نیز معروف است ، یکی از مشهورترین و مهمترین مساجد استانبول ترکیه است. این مکان در میدان سلطان احمد ، روبروی مسجد ایاصوفیه واقع شده است. این شهر به دلیل معماری متمایز مشهور است و یکی از مهمترین و بزرگترین مساجد جهان اسلام است.

مسجد سلطان احمد در ستانبول،ترکیه

خیابان La Rambla در بارسلون ، اسپانیا

خیابانی در مرکز بارسلون ، بسیار مورد توجه گردشگران و مردم محلی. مسیرهای پیاده رو مملو از کافه ، رستوران و دکه های سوغاتی است و از ویژگی های آن وجود درختان در دو طرف آن است. نوازندگان خیابانی ، نقاشان و بسیاری از بازارهای محلی کوچک در آنجا پراکنده شده اند و فضای شادی و سرگرمی خوبی را به آن بخشیده اند.

خیابان La Rambla در بارسلون،اسپانیا