محبوب ترین مقاصد در سراسر جهان

اسیا

  • خانم محمدی
  • 1399/11/23
آسیا بزرگترین و پرجمعیت ترین قاره روی زمین است و نام "آسیا" از یک کلمه یونانی باستان به معنای "شرق" یا "طلوع آفتاب" گرفته شده است ، و آن را خانه تمدنهای بزرگ مانند تمدن بین النهرین ، تمدن دره سند می دانند ، بابل ، سومری ، چین ، هند ، تمدن اسلامی و بسیاری دیگر ، افسانه های جالب و متنوعی نیز وجود دارد. این قاره مملو از حس ماجراجویی ، معنویت و صمیمیت است که بازدید کنندگان آن را در طول سالها الهام بخشیده است.

مهمترین مقاصد گردشگری در آسیا

تاج محل ، هند

این یک آرامگاه مرمر سفید است که در آگرا ، هند واقع شده است. این بنا با هدف بزرگداشت همسرش ارجمند بانو ، كه اندكی پس از موعد مقرر درگذشت ، توسط شاه شاه جهان ، امپراتور مغول (1630-1648) ساخته شد. تاج محل یک شاهکار معماری و یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری هند است.

تاج محل،هند

دیوار بزرگ چین ، چین

این دیواری به طول 2400 کیلومتر در مرزهای شمالی و شمال غربی چین است. بیش از دو هزار سال پیش به عنوان یک پروژه دفاعی یکپارچه ساخته شده است. این یکی از عجایب هفتگانه جهان و یکی از مهمترین مکان های میراث جهانی است.

دیوار بزرگ،چین

باغ کیوتو ، ژاپن

منطقه کیوتو در جنوب جزیره هونشو به دلیل باغ های خیره کننده اش که معمولاً بخشی از یک معبد یا یک بنای تاریخی را تشکیل می دهند ، مشهور است.

باغ کیوتو،ژاپن

سواحل بالی ، اندونزی

جزیره بالی در اندونزی با سواحل زیبا که گردشگران از سراسر جهان را به خود جلب می کند از جمله: "ساحل کوتا" ، "ساحل پالانگان" و "ساحل سنور" متمایز است.

سواحل بالی ،اندونزی

پارک اوشن ، هنگ کنگ

این یک پارک دریایی است که فضای سرگرم کننده ای را برای کل خانواده فراهم می کند. در سال 1977 در جنوب جزیره هنگ کنگ افتتاح شد و دارای بسیاری از جاذبه ها و فعالیت های عالی است.

پارک اوشن،هنگ کنگ

کوه کینابالو ، مالزی

این کوه معروف است که در جزیره بورنئو در جنوب شرقی آسیا واقع شده است و متعلق به ایالت صباح مالزی است. این کوه یکی از مرتفع ترین قله های جنوب شرقی آسیا است و ماجراجویانی را که عاشق کوهنوردی هستند ، به خود جلب می کند.

کوه کینابالو،مالزی

جزیره نامیسئوم ، کره جنوبی

این یک جزیره کوچک به شکل نیمه ماه است که در Cheon-چون ، کره جنوبی واقع شده است. این شهر به دلیل مناظر طبیعی ، جنگل های شگفت انگیز و جاذبه های فرهنگی اش متمایز است.

جزیره نامیسیوم،کره جنوبی

خلیج هان لانگ ، ویتنام

این مکان در شمال شرقی ویتنام واقع شده است و شامل بیش از 2000 جزیره کوچک است که بیشتر آنها از کوههای آهکی تشکیل شده است. این مکان به عنوان یکی از هفت عجایب جدید طبیعت در سال 2011 انتخاب شده و همچنین در فهرست میراث جهانی قرار دارد. از زیبایی زیبایی آن متمایز است.

خلیج هان لانگ،ویتنام

باغ های خلیج ، سنگاپور

این یک ذخیره گاه طبیعی است که در مرکز شهر سنگاپور واقع شده است و بخشی از استراتژی ای است که دولت برای ارتقا spaces فضای سبز در شهر در نظر گرفته است. این جاذبه به یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری سنگاپور ، حتی نمادی از آن تبدیل شده است.

باغ های خلیج،سنگاپور

جزیره فی فی ، تایلند

این کشور در تایلند بین جزیره پوکت و ساحل غربی دریای آندامان واقع شده است و بزرگترین جزیره توریستی تایلند است. این شهر بخاطر مناظر شگفت انگیزش مشهور است و در فیلم های زیادی از جمله فیلم های جیمز باند حضور داشته است.

جزیره فی فی ،تایلند