محبوب ترین مقاصد در سراسر جهان

استرالیا و اقیانوس ارام

  • خانم محمدی
  • 1399/11/23
استرالیا و اقیانوس آرام

بزرگترین پیکره آب روی زمین ، نام فعلی توسط فردیناندو ماگلان ، کاوشگر پرتغالی در حین سفر اسپانیایی برای دور زدن جهان در سال 1521 ، جایی که در هنگام سفر با آرامش دریاها روبرو شد و آن را Mar Pasofico ، به معنای دریا آرام نامید. . استرالیا کشوری پیشرفته است ، از نظر پیشرفت اقتصادی سیزدهم است و از نظر کیفیت زندگی در خارج از اروپا رتبه اول را دارد. نیوزیلند یکی از کشورهای پیشرفته است ، زیرا در بسیاری از موضوعات از جمله آموزش ، آزادی اقتصادی و فساد در رتبه بندی بین المللی در رتبه های بالا قرار دارد. شهرهای آن نیز به طور مداوم در میان قابل زندگی ترین در جهان قرار دارند.

مهمترین مقاصد گردشگری در استرالیا و اقیانوس آرام

پل بندرگاه سیدنی،استرالیا

پل بندرگاه سیدنی ، استرالیا

یا پل هاربر ، یک پل قوسی فلزی است که به ماشین ها و همه وسایل حمل و نقل اجازه عبور می دهد و مرکز شهر سیدنی را به ساحل شمالی آن متصل می کند. نمای زیبایی از پل و مجاورت آن با سالن اپرا باعث شده تا آنها به دو نماد مشهور گردشگری از سیدنی به طور خاص و استرالیا به طور کلی تبدیل شوند.

میلفورد،نیوزلند

میلفورد ، نیوزیلند

تنگه Milford در جنوب غربی جزیره جنوبی نیوزیلند و در پارک ملی فیوردلند واقع شده است. از 15 کیلومتری دریای تاسمان امتداد دارد و توسط صخره های شیب دار احاطه شده است که از هر طرف 1200 متر یا بیشتر بالا می روند. و چسبیده به این دامنه ها ، جنگل های بارانی سبز فراوان است و مهر و موم ، پنگوئن و دلفین در آبهای تنگ وجود دارد.

خانه اپرای سیدنی

خانه اپرای سیدنی ، استرالیا

یکی از زیباترین تئاترهای جهان که توسط مهندس دانمارکی Jörn Utzon در سال 1974 با هزینه 100 میلیون دلار طراحی شده است و شامل سه مجموعه پوسته بهم پیوسته است که شامل دو سالن نمایش اصلی و یک رستوران است. این نمایشگاه فرصتی است برای همه بازدید کنندگان از خانه تا در داخل مجسمه ها بگردند ، گویی که در دریایی از رنگ های روشن و خیره کننده شنا می کنید ، زیرا این نمایشگاه به فاصله پنجاه و سه متر و ارتفاع نه متر گسترش یافته است. ، حاوی پیچ و خم تونل ها و گنبدهای پر از رنگ و صدا.

دریاچه تابو،نیوزلند

دریاچه تابو ، نیوزیلند

بزرگترین دریاچه از نظر مساحت در نیوزیلند ، واقع در کالدرا ، توسط آتشفشان تابو در جزیره شمالی نیوزیلند تشکیل شده و عمق آن به 186 متر می رسد و سطح آن 616 کیلومتر است.

صدای سحر،نیوزلند

صدای سحر ، نیوزیلند

یک fjord طبیعی و بسیار بزرگ در جنوب غربی نیوزیلند ، واقع در همان منطقه Milford ، و بعد از میلفورد به عنوان محبوب ترین مقصد توریستی در نیوزیلند در رتبه دوم قرار گرفت.

جزیره مامانوکا،فیجی

جزایر مامانوکا ، فیجی

از جزایر فیجی ، در غرب نادی و در جنوب جزایر یاساوا قرار دارد. گروه جزایر مامانوکا یک مقصد گردشگری محبوب است و از حدود 20 جزیره تشکیل شده است ، اما هفت جزیره در جزر و مد آبهای اقیانوس آرام غرق می شوند.

great barrier reef،استرالیا

Great Barrier Reef ، استرالیا

این مکان در نزدیکی کوئینزلند ، شمال استرالیا واقع شده است و تا مسافت 2300 کیلومتر امتداد دارد که گروه عظیمی از صخره های مرجانی است و شامل بیش از 3500 گونه مرجان است و بزرگترین صخره طبیعی جهان به حساب می آید. این مکان همچنین یکی از مهمترین مکانهای غواصی و غواصی در نظر گرفته می شود ، زیرا محل زندگی تعداد زیادی از حیوانات و گیاهان دریایی است و منبع غذایی برای آنها است.

اولورو،استرالیا

اولورو ، استرالیا

کلمه اولورو به معنی "جزیره کوهستانی" است ، و این یک سازند صخره ای است که در قسمت جنوبی قلمرو شمالی در استرالیای مرکزی واقع شده است ، که پس از فرسایش آرام رشته کوه اصلی ، یک بقایای جدا شده است و این سایت در جهان است فهرست میراث. اولورو با توجه به زمانهای مختلف روز و سال ، به خصوص با غروب آفتاب ، تغییر رنگ می دهد.