محبوب ترین مقاصد در سراسر جهان

امریکای لاتین

  • خانم محمدی
  • 1399/11/23
آمریکای لاتین

منطقه آمریکای لاتین به چندین منطقه جغرافیایی آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی ، آمریکای مرکزی و کارائیب تقسیم شده است که در آنها از زبانهای رومانیایی یا زبانهای لاتین به ویژه اسپانیایی ، پرتغالی و فرانسه استفاده می شود. فرهنگ آمریکای لاتین آمیزه ای از فرهنگ آمریکایی ، تمدن غربی و فرهنگ آفریقایی است. درآمد حاصل از گردشگری کلید اقتصاد بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین ، به ویژه مکزیک ، برزیل ، آرژانتین و شیلی است.

مهمترین مقاصد گردشگری در  آمریکای لاتین

هویاناپیشتو،پرو

هویانا پیشتو ، پرو

این "شهر گمشده" تمدن باستانی اینکا است که بین کوههای آند در پرو در ارتفاع 2160 متری از سطح دریا و بالاتر از دره مقدس یا دره اوروبامبا واقع شده است. معبد ماه در داخل یک غار بزرگ و معبد خورشید وجود دارد که در داخل یک سنگر بین خرابه ها واقع شده است. این یکی از میراث جهانی است.

کوپا کابانا در ریودوژانیرو،برزیل

کوپاکابانا در ریودوژانیرو ، برزیل

این بخش اداری در قسمت جنوبی شهر ریودوژانیرو ، بزرگترین شهر برزیل است. این ساحل یکی از مشهورترین سواحل جهان به حساب می آید و به طول 4 کیلومتر مشرف به اقیانوس اطلس است.

محله لاپوکا در بونس آیرس،آرژانتین

محله لاپوکا در بوینس آیرس ، آرژانتین

این شهر در پایتخت آرژانتین ، بوینس آیرس واقع شده است و هنرمندان زیادی را که آثار هنری خود را به نمایش می گذارند ، جمع می کند و رقاصان تانگو ، زیباترین اجراها را در برابر گردشگران ارائه می دهند. خانه های رنگارنگ و روشن آن مشخص می شود و شامل تعدادی رستوران ، کافه ، و مغازه های سوغاتی و هدایا است.

پارکX-Carret ، مکزیک

پارک X-Carret ، مکزیک

این یک ذخیره گاه طبیعی است که تاریخ مکزیک و تمدن مایا را شبیه سازی می کند و به لطف فعالیت ها و نمایش هایی که در آنجا برگزار می شود ، سرگرمی را برای همه فراهم می کند.

پارک ملی تورس دل پین ،شیلی

پارک ملی تورس دل پین ، شیلی

یک ذخیره گاه طبیعی و یک پارک ملی محبوب در جنوب شیلی. نام آن از زبان بومیان آمریکا به معنای "برج های آسمان آبی" است و به لطف زیبایی مناظر آن هشتمین عجایب جهان محسوب می شود. در میراث جهانی یونسکو ثبت شده است.

دریاچه تیتیکاکا،بولیوی

دریاچه تیتیکاکا ، بولیوی

این دریاچه یکی از مرتفع ترین دریاچه های جهان است ، زیرا در ارتفاع 3812 متری از سطح دریا ، به طور خاص در مرز پرو و ​​بولیوی در فلات مرتفع آند واقع شده است.

بازار اوپاپالو،اکوادور

بازار اوپاپالو ، اکوادور

اوتاپالو بزرگترین جامعه بومی در استان Imbapura اکوادور است و از جذابیت مناظر خیره کننده ، فرهنگ غنی و تاریخ برخوردار است.همچنین به دلیل صنایع دستی پارچه و صنایع دستی که در بازار معروف اوتاپالو به نمایش در می آید ، مشهور است.

شهر کارتاگنا،کلمبیا

شهر کارتاگنا ، کلمبیا

شهر کلمبیا و بندر دریایی مشرف به سواحل شمالی. یونسکو شهر دیواری باستانی و قلعه آن را در فهرست میراث جهانی خود قرار داده است.

آنجل فالز،ونزویلا

آنجل فالز ، ونزوئلا

این آبشارها که در رودخانه Choron در غرب ونزوئلا هجوم می آورند از بالاترین آبشارهای جهان هستند.

قلعه مورو،کوبا

قلعه مورو ، کوبا

یک قلعه باستانی باستانی در هاوانا ، کوبا. او در بسیاری از فیلم ها ظاهر شد.