محبوب ترین مقاصد در سراسر جهان

امریکای شمالی

  • خانم محمدی
  • 1399/11/24
آمریکای شمالی

سومین قاره بزرگ جهان ، قسمت شمالی قاره آمریکا ، توسط کاوشگر کلمب کشف شد. این قاره کاملاً در قسمت شمالی کره زمین واقع شده و تا نیمکره غربی امتداد دارد و این قاره با سه اقیانوس همسایه است که از شمال اقیانوس منجمد شمالی ، از شرق اقیانوس اطلس ، از غرب اقیانوس آرام است. ، و از جنوب با آمریکای جنوبی همسایه است. در مورد زبانهایی که در کشورهای قاره صحبت می شود ، علاوه بر اسپانیایی و فرانسوی ، آنها انگلیسی هستند. نفس خود را در صحنه های طبیعت آمیخته با شهرهای مدرن و انواع مقصد از مزارع سبز ، اقیانوس ها ، بیابان ها و ساختمان های مدرن حفظ خواهید کرد.

مهمترین مقاصد گردشگری در آمریکای شمالی

پارک ملی یوسمیتی ، کالیفرنیا

این در کالیفرنیا در ایالات متحده آمریکا واقع شده است و از طریق رود مرسی دره ای باریک عبور می کند. این آبشار شامل بسیاری از آبشارها ، حدود 130 گونه از گیاهان گلدار و حدود 31 گونه درخت ، از جمله جنگل های کاج و سرو ، علاوه بر بیشتر بیش از 220 گونه پرنده.

پل گلدن گیت،سانفرانسیسکو

پل گلدن گیت ، سانفرانسیسکو

یا پل گلدن گیت ، این پل معلق است که از تنگه گلدن گیت کالیفرنیا عبور می کند و نقطه ملاقات بین خلیج سانفرانسیسکو و اقیانوس آرام را تشکیل می دهد. این مشهورترین مکان دیدنی سانفرانسیسکو و یکی از نمادهای آن است که به طور مستقیم توسط رنگ نارنجی و معماری قابل شناسایی است.

گرند کنیون،آریزونا

گرند کنیون ، آریزونا

این یک دره بسیار عمیق و وسیع است که در شمال غربی ایالت آریزونا آمریکا واقع شده است و از تعدادی از ایالت های آمریکا عبور می کند و از کوههای راکی ​​شروع می شود و تا ساحل کالیفرنیا امتداد می یابد. یکی از بهترین مناظر دنیا به حساب می آید.

پارک ملی یلوستون،آیداهو،مونتانا و وایومینگ

پارک ملی یلوستون ، آیداهو ، مونتانا و وایومینگ

این شهر که بین آیداهو ، مونتانا و وایومینگ گسترش می یابد ، به عنوان اولین پارک ملی جهان شناخته شده است. این پارک به دلیل سنگهای زرد آن نامگذاری شده است و به خاطر آبفشان ها و آتشفشان هایی که در آن فوران می کنند و همچنین خرس های سفید ، گرگ ها و گاومیش کوهان دار معروف است. توسط یونسکو به عنوان یک میراث فرهنگی جهانی انتخاب شده است.

آبشارهای نیاگارا،نیویورک و انتاریو

آبشارهای نیاگارا ، نیویورک و انتاریو

آنها آبشارهای فراوانی در رودخانه نیاگارا هستند که بین نیاگارا در ایالت نیویورک آمریکا و نیاگارا در استان انتاریو کانادا واقع شده اند.

دریاپه انتاریو،انتاریو

دریاچه انتاریو ، انتاریو

کوچکترین پنج دریاچه بزرگ آمریکای شمالی.

کوههای راکی،بیریتیش کلمبیا و نیو مکزیکو

کوههای راکی ​​، بریتیش کلمبیا و نیومکزیکو

این یک گروه از رشته کوه ها است که در غرب قاره آمریکای شمالی واقع شده است و 14 رودخانه از جمله کلرادو و میسوری از آنجا سرچشمه می گیرد. این پارک ها و ذخایر عمومی بسیاری دارد و یکی از مقاصد اصلی برای کسانی است که مایل به اردو ، کوهنوردی ، ماهیگیری ، دوچرخه سواری و حرکت برفی هستند.

پارک ملی Everglades

پارک ملی Everglades

این یک پارک ملی است که در ایالات متحده در فلوریدا واقع شده و از 20 درصد قسمت جنوبی منطقه اصلی اورگلیدز محافظت می کند. این پارک بزرگترین بیابان نیمه گرمسیری و سومین پارک ملی بزرگ در ایالات متحده است. این منطقه به عنوان ذخیره گاه بین المللی زیست کره ، میراث جهانی و منطقه ای با تالاب با اهمیت بین المللی اعلام شده است و این پارک را به یکی از تنها سه مکان موجود در هر سه لیست جهان تبدیل کرده است.

رودخانه کلمبیا ،اقیانوس ارام در ایالت متحده

رودخانه کلمبیا ، اقیانوس آرام در ایالات متحده دور خود را می چرخاند

یعنی دره رودخانه کلمبیا واقع در شمال غربی اقیانوس آرام ایالات متحده این گلو تنها راه حرکت در آبشارها و آب را فقط در محل بین فلات رودخانه کلمبیا و اقیانوس آرام فراهم می کند.