با توجه به علایق خود سفر کنید

تایوان

  • خانم محمدی
  • 1399/11/24

محبوب ترین تفریحگاه تابستانی در بخش جنگل های تایوان!

منطقه دیدنی Caoling یونلین Gukkeng

هیچ وقت در کوه وجود ندارد! در کوه و جنگل ، ما همیشه می توانیم آرامش داشته باشیم و خستگی خود را از بین ببریم. تایوان از نظر منابع کوهستانی و جنگلی غنی است. از ارتفاع کم تا ارتفاع زیاد انتخاب های مختلفی وجود دارد. در سالهای اخیر روند پیاده روی افزایش یافته است و ساعت سازی جنگل به یک روند جدید تبدیل شده است و می توانید برای تنفس و حمام Fendor در آخر هفته به جنگل بیایید و همچنین می توانید از گرما فرار کنید! 

  1. پارک جنگلی ملی نیدونگ ، زیندین ، ​​تایپه جدید

پارک جنگلی ملی نیدونگ،زیندین،تایپه جدید

منطقه کوچک و نفیس تفریحی جنگل ملی نیدونگ در منطقه ولای ، شهر جدید تایپه واقع شده است. مکان خوبی برای لذت بردن از آرامش و سرسبزی در قسمت بالای رودخانه نانشی است. نام قدیمی منطقه تفریحی جنگل ملی نیدونگ دره واوا. طبق افسانه ها ، صدای قورباغه ها در شب طنین انداز می شود. این دره از این رو نامگذاری شده است. این منطقه نه تنها منطقه تفریحی جنگل ملی با راحت ترین حمل و نقل در منطقه تایپه بزرگ است ، بلکه یک بهشت ​​سرخس واقعی است. مشهورترین آبشار در این منطقه ، آبشار نیدونگ است که به دلیل تغییر شکل مداوم بستر رودخانه ، دارای سه سبک و ویژگی مختلف است و لذت بصری متنوعی را برای بازدید کنندگان ایجاد می کند! در تابستان گرم ، چرا به منطقه تفریحی جنگل نیدونگ نروید تا از حمام جنگل بعدازظهر خنک لذت ببری

پارک جنگلی ملی نیندونگ،زیندین،تایپه جدید

آدرس: منطقه ولای ، شهر جدید تایپه

ساعت کار: 08: 00–17: 00

تلفن: 02 2661 7358

2. پارک ملی Miaoli Dahu Xuepa

پارک ملی Miaoli Dahu Xuepa

پارک ملی Xuepa ، که دومین کوه مرتفع تایوان است ، به دلیل داشتن زمین و چشم انداز خاص طبیعی ، شامل گونه های بیولوژیکی مهم و گروه های قومی است. این پارک نه تنها شامل گنجینه های ملی منحصر به فرد تایوان ، مانند ساکورا سالمون و Guanwu Shanjiao است ، بلکه محل تولد دو فرهنگ قومی یک پارک ملی غنی از منابع طبیعی است. مناظر متنوعی از تماشای گل ، تماشای مه ، طلوع آفتاب تا صحنه های برف را می توان در طول سال در پارک مشاهده کرد. در عین حال ، خدمات تفریحی و تفسیری مختلفی ارائه می شود. هر ساله بیش از یک میلیون گردشگر جذب می شوند 

پارک ملی Miaoli Dahu Xuepa

آدرس: شهرستان میاهولی ، شهرستان داهو ، پلاک 100

ساعت کار: 09: 00–17: 00

3. جنگل Nantou Zhushan Wangyou

جنگل Nantou Zhushan Wangyou

جنگل Wangyouدر ژوان در نزدیکی رودخانه شانلین واقع شده است. پس از زلزله 21 سپتامبر در نانتو ، این مکان به تالابی باتلاق تبدیل شد. ریشه های صنوبر چینی سالها خیس شده بود و باعث پژمردگی چوب و تشکیل جنگل چوب سفید شد. علاوه بر این ، نام آن جنگل Wangyou بود. سرو مانند انعکاس آسمان و آب در غبار آب ایستاده است ، همراه با تنوع غنی زیست محیطی رابطه تالاب ، بسیاری از عکاسان یا گردشگران را به دیدن این مناظر رویایی جذب می کند. با این حال ، پیاده روی در سربالایی تا جنگل Wangyou حدود یک ساعت طول می کشد. علاوه بر این ، جاده لغزنده و راه رفتن دشوار است.  به همه یادآوری می شود که به ایمنی شخصی توجه داشته باشند. در عین حال ، برای افراد مسن ،  زنان باردار برای رفتن به آنجا توصیه نمی شود.

جنگل Nantou Zhushan Wangyou

آدرس: شهرستان نانتو


، شهر ژوشان ، جاده Xishan ، پلاک 3-25

تلفن: 0926 395 792

4. منطقه دیدنی Caoling یونلین Gukeng

منطقه دیدنی Caoling یونلین Gukkeng

منطقه جذاب Caoling در شهرستان گوكنگ ، شهرستان یونلین واقع شده است. در آن سال تحت تأثیر زمین لرزه 921 ، بسیاری از توپوگرافی ها ، صخره ها ، دره ها و سایر مناظر طبیعی ایجاد شد كه ظاهری متفاوت از گذشته را نشان می دهد و بسیاری از گیاهان و حیوانات طبیعی دیگر در اینجا زندگی می كنند . Caoling توسط کوه ها و رودخانه ها احاطه شده است ، و جنگل ها غنی و متنوع هستند ، و آن را به یک مکان نادر برای نمایش آموزش های زمین شناسی و محیط زیست تبدیل می کنند. در میان آنها ، صخره های بهار و پاییز و دره روح شکسته در منطقه دیدنی همان مناظر ناشی از زلزله بزرگ آن سال است. کسانی که علاقه مند هستند ممکن است بخواهند در صورت مناسب بودن هوا چالش کنند. ممکن است مناظر زیبا و مختلفی پیدا کنید وقتی از محیط اطراف غافل می شوید!

منطقه دیدنی Caoling یونلین Gukkeng

تلفن: 05-552-3181

آدرس: دهکده Caoling ، شهرستان Gukeng ، شهرستان یونلین

5. پارک ساحلی Tainan Anping Qiaotou

پارک ساحلی Tainan Anping Qiaotou

هنگامی که به تاینان می آیید ، به سکوی مشاهده یا جزیره یوگانگ نروید. همچنین می توانید غروب خورشید رمانتیک را در پارک ساحلی Qiaotou در Anping ، Tainan مشاهده کنید. قبلا ساحلی برای تفریح ​​و سرگرمی ارتش ایالات متحده و خانواده های آنها ، و حتی "ارتش كوچك آمریكا" "همچنین می تواند به باغ پشتی مردم آنپینگ تبدیل شود!" علاوه بر دیوار نقاشی شده به طول 100 فوت ، "تونل شاخه مرده" که با جنگل های عمیق در هم آمیخته شده است ، یک عکس، اثری ضروری است که توسط بسیاری از مردم گرفته شده است. شما با این مسیر مرموز و به ظاهر بی پایان مواجه خواهید شد. ساحل بی پایان ، چرا دفعه دیگر که به تاینان می آیی اینجا نمی آیی!

پارک ساحلی Tainan Anping Qiaotou

آدرس: انتهای جنوبی پل سیکائو ، منطقه آنپینگ ، شهر تاینان

تلفن: 06-2951915

6. مسیر دریاچه ییلان Taipingshan Cuifeng

مسیر دریاچه ییلان Taipingshan Cuifeng

دریاچه Cuifeng در کوه Taiping ، ییلان ، مانند میراث استقلال توسط جنگل های کوهستانی گسترده و متنوعی احاطه شده است. این مسیر روش های ساختاری زیست محیطی را در کل مراحل تصویب می کند و اصل عدم تخریب سطح اصلی و ایجاد مزاحمت برای حیوانات پایین نیست. نمایی از مسیر دریاچه و کوه با سبک و نشاط اصلی. با افزایش ارتفاع و زمین های مختلف کوهستانی ، کوه تایپینگ همیشه ظاهری سریع دارد که باعث می شود گردشگران در هر ثانیه احساس تعجب کنند و از آمدن چندین بار خسته نخواهند شد. در جنگل سرسبز کوهستان ، مشرف به کوههای مه آلود ، با طعم تازه و طبیعی نفس می کشد ، قطعاً می تواند خواب آلودگی و استرس معمول را آزاد کند ..