با توجه به علایق خود سفر کنید

تایوان و نزدیکی هایش به ژاپن

  • خانم محمدی
  • 1399/11/24
زمانیکه سبک ژاپنی انتخاب کنید ، معلوم می شود که این مکان ها همه در تایوان هستند!

ژاپن همیشه محبوب ترین کشور ت برای مسافرت های خارجی بوده است. تایوانی ها نیز  ژاپن را به اندازه قدم زدن در باغ دوست دارند. به دلیل تأثیر اپیدمی ، برنامه های همه برای رفتن به خارج از کشور به تعویق افتاد ،  تایوان همچنین بنا به پیش زمینه دوران اشغال ژاپن ، ساختمانهای بسیار به سبک ژاپنی به خوبی حفظ شده دارد! این بار  وال سفید چند جاذبه متمایز ژاپنی را در تایوان برای معرفی انتخاب کرده است.

خانه یونلین

  1. موزه تایپه بیتو

موزه ی تایپه بیتو

موزه میراث بیتو در تپه های منطقه چشمه آب گرم بیتو ، شهر تایپه واقع شده است. هتل قبلی "جیاشان" یک هتل درجه یک چشمه آب گرم و یک باشگاه افسران ژاپنی بود. حدود دهه 1980 ، به "هنرهای مردمی تایوان و خانه آثار فرهنگی ". یادگارهای فرهنگی مردمی و هنرهای بومی از مکانهای اصلی مشاهده اوایل توسعه تایوان است. در عین حال ، ظاهر کاملاً حفظ شده این بنا نیز یک اثر هنری نادر چوبی به سبک ژاپنی در تایپه است. اینجا می آیید مانند ورود به یک تونل زمانی است که نه تنها به مردم اجازه می دهد زندگی اوایل تایوانی را بهتر درک کنند. باغ به سبک ژاپنی در کنار Tao Ran همچنین می تواند سبک عجیب و غریب ژاپنی را احساس کند. مجموعه غنی قطعاً مکان خوبی برای تعطیلات برای همه است فضای هنری را تقویت کنید!

موزه ی تایپه بیتو

آدرس: پلاستیک 32 ، جاده یویا ، منطقه بیتو ، شهر تایپه

ساعت کار: 10: 00–18: 00 ، دوشنبه تعطیل است

تلفن: 02 2891 2318

کرایه: 120 دلار NT برای بلیط کامل ، 80 NT برای بلیط گروهی ، 50 NT برای بلیط ویژه

2. خیابان Qingtian ، تایپه

خیابان Qingtian  ،تایپه

خیابان Qingtian به "زمرد" شهر تایپه معروف است که به عنوان زیباترین خیابان تایپه شناخته می شود و یکی از پربازدیدترین محله های شهر تایپه است. این منطقه از زمان اشغال ژاپن یک منطقه فرهنگی و آموزشی بوده است و در دولت ناسیونالیست به خوابگاه اساتید دانشگاه تبدیل شده است. خیابان چینگتیان در آینده نزدیک به محلی برای گردهمایی فرهنگیان و جوانان تبدیل شده است. علاوه بر کافه های مشخص در گوشه و کنار آن ، مغازه های فرهنگی و خلاق بسیاری وجود دارد و میخانه بافت در انتظار شما برای کشف و کشف است! نه تنها درختان قدیمی وجود دارد که می تواند گرما را سایه انداز کند ، بلکه خانه ژاپنی چند صد ساله در دیوار آجری قرمز به نظر می رسد دوران شکوهمند گذشته را نشان می دهد. اکنون این هوا برای پرسه زدن در کوچه ها و کوچه ها با دوستان یا شرکا مناسب است ، و احساسات شدید را با هم احساس کنید. سبک ژاپنی

3. Taoyuan 77 Yiwen Town

Taoyuan77 Yiwen Town

Taoyuan 77 Yiwen Town قبلاً یک گروه خوابگاهی به سبک ژاپنی از ایستگاه پلیس در زمان اشغال ژاپن بود. این شهر در منطقه تجاری مقابل ایستگاه راه آهن Taoyuan واقع شده است. پس از بازسازی دولت شهر ، به یک فرهنگ تاریخی و فرهنگی تبدیل شد پارک خلاق. همچنین یکی از محبوب ترین نقاط بررسی عکس در Taoyuan است! در اینجا نه تنها مناطق متنوع و اجراهای متنوع وجود دارد ، بلکه بازار Qitao نیز در انتظار شماست تا در طول تعطیلات گنجینه ها را حفاری کنید. اگرچه پارک یک منطقه کوچک را اشغال کرده است ، اما این یک فضای هنری است که دیدن آن در مرکز شلوغ شهر دشوار است. از یک بعد از ظهر طراوت برای قدم زدن آرام و خنک استفاده کنید!

Taoyuan77 Yiwen Town

آدرس: شهر Taoyuan ، منطقه Zhongzheng ، جاده Zhongzheng ، پلاک 5 ، Lane 77

ساعت کار: 11: 00-22: 00 ، دوشنبه تعطیل است

تلفن: 03 332 1969

4. خانه داستان یونلین

خانه یونلین

Yunlin Story House در شهر Huwei ، یونلین واقع شده است. در ابتدا محل اقامت رسمی این استان بود که در زمان اشغال ژاپن ساخته شده است. این بنایی به سبک ژاپنی است که کاملا سالم است. همچنین مجموعه ای از زندگی محلی ، هنری ، آموزش و فرهنگ ، و پر از فرهنگ محلی است. گالری داستان. در حال حاضر این مکان محل برگزاری بسیاری از سخنرانی ها و مجموعه ای از آثار ادبی نویسندگان مختلف ادبی محلی است. امید است که بتواند یک داستان محلی و بستر فرهنگی ایجاد کند و فرهنگ مطالعه را در گوشه گوشه جامعه و زندگی روزمره ساکنان گسترش دهد. . نه تنها راهنماهای اختصاصی وجود دارد ، بلکه هزینه پذیرش نیز بر اساس مدل فروشگاه صداقت است. شما می توانید بازدید را در همان روز تکرار کنید به شرطی که یک سکه 50 یوان قرار دهید. همچنین گاه به گاه داستان سرایی یا فعالیت های هنری وجود دارد. تعطیلات ممکن است بیا و برو. شگفتی های غیر منتظره ای رخ خواهد داد!

خانه یونلین

آدرس: پلاک 528 ، بخش 1 ، جاده لینسن ، شهر هوی ، شهرستان یونلین

ساعت کار: 10: 00-18: 00 ، دوشنبه و سه شنبه تعطیل است

کرایه: 50 دلار NT رایگان برای ساکنان شهرستان یونلین و کودکان زیر 12 سال

5. دهکده Chiayi Hinoki Senhuo

دهکده Chiayi Hinoki Senhuo

دهکده Hinoki Senhuo یکی از جاذبه های گردشگری منطقه شرقی شهر Chiayi است که نه تنها اولین روستای جنگلی تایوان است بلکه اولین پارک فرهنگی و خلاقانه با موضوع جنگل در تایوان است. در حال حاضر ، 29 بنای تاریخی چوبی پس از چهار سال بازسازی حفظ شده است و آنها توانستند ظرافت دهکده سرو قدیمی را تولید کنند.همچنین این ساختمان کاملترین و گسترده ترین مجتمع رسمی ساختمان به سبک ژاپنی است که نگاهی اجمالی به تاریخ جنگلداری اولیه حافظه آلیشان. علاوه بر این می توانید برای گرفتن عکس در پارک معماری به سبک ژاپنی کیمونو کرایه کنید.می توان گفت نقطه بسیار مناسبی برای زوج ها در قرارها یا سفرهای خانوادگی است!

دهکده Chiayi Hinoki Senhuo

آدرس: پلاک 1 ، جاده لینسن شرقی ، منطقه شرقی ، شهر کیایی

ساعت کار: 10: 00–18: 00

تلفن: 05 276 1601

هزینه کرایه: رایگان است

6. مرکز فرهنگی هنری و هنری هودینگ تایتونگ

مرکز فرهنگی و هنری ودینگ تایتونگ

مرکز هنری و فرهنگی Baoding در اصل ساختمان دفتر شهردار تایتونگ بود. خوابگاه اداری ساخته شده در زمان اشغال ژاپن توسط جاده شلوغ پنهان شده بود. همچنین به عنوان آرامترین گوشه شهر تایتونگ شناخته می شود! در مجموع شش ساختمان چوبی به سبک ژاپنی وجود دارد که همگی سازه های چوبی در طبقه همکف هستند. حتی در واکنش به آب و هوای گرم تابستان در تایتونگ ، یک ردیف از پنجره های تهویه به زیر شبکه های پنجره خانه های چوبی اضافه می شود ، که نبوغ معماران برای انطباق با طبیعت است. این ساماندهی علاوه بر اینکه ظاهر شهر را بهبود بخشید ، در عین حال یک سالن سینما را شبانه راه اندازی کرد تا فضایی برای استراحت و بازی شهروندان فراهم شود و به یک مرکز نمایشگاه اطلاعات شهرداری و محلی برای اجرای نمایش های هنری و فرهنگی تبدیل شود. حس نوستالژی و فضای هنری قوی ، ارزش آن را دارد که همه به اینجا بیایند تا نشاط زندگی جدید ساختمان قدیمی را تجربه کنند ...

مرکز فرهنگی و هنری ودینگ تایتونگ

آدرس: شهرستان تایتونگ ، شهر تایتونگ ، جاده Zhongshan ، پلاک 182

ساعت کار: 09: 00–12: 00 ، 14: 00–17: 00 ؛ دوشنبه تعطیل است