با توجه به علایق خود سفر کنید

خیابان های قدیمی تایوان

  • خانم محمدی
  • 1399/11/24

تایوان: نوستالژیک و معمولی ، پیشنهادی ویژه بازار قدیمی 

خیابان قدیم شاهدی برای توسعه این شهر و نرم ترین راه برای ارتباط نسل های آینده با تاریخ است. با طرح بازسازی خیابان قدیمی ، به خیابان قدیمی نشاط بطری های قدیمی و تزئینات جدید داده شده است ؛ خیابان قدیمی به دلیل ویژگی های فرهنگی ، آداب و رسوم محلی دارای سبک های مختلف ، ویژگی های معماری یا مدل های تجاری است. از شهرها. این بار وال سفید چندین خیابان قدیمی و محبوب در تایوان را مرتب کرده است . بیایید تعطیلات را با یک مدرسه قدیمی برگزار کنیم!

خیاان قدیمی تایوان

  1. خیابان Dihua ، Dadaocheng ، تایپه

خیابان تایپه،Dihua

مشهورترین خیابان قدیمی تایپه خیابان Dadaocheng Dihua است. این خیابان در گذشته یکی از بنادر پررونق و پر جنب و جوش در شمال بوده است. پس از یک قرن تاریخ و ادغام تجارت بین المللی ، ساختمانهای سبک غربی با آجر قرمز ، باروک زیبا و ساختمانهای جنوبی به سبک فوجیان پشت سر گذاشته شدند. امروزه معروف ترین "خیابان کالاهای سال نو" است. در طول سال نو چینی ، کل خیابان همیشه شلوغ و بسیار سرزنده است! علاوه بر این ، این مرکز صنایع فرهنگی و خلاقیت تایپه است. خانه های قدیمی مبتنی بر فرهنگ محلی و سنت های فروشگاهی به عنوان فروشگاه های مواد غذایی ، رستوران ها و بارها دوباره متولد شده اند و منتظرند شما برای شکار گنج به شهر بیایید!

خیابان تایپه،Dihua

آدرس: بخش 1 ، خیابان Dihua ، منطقه Datong ، شهر تایپه

2. Taipei Bopiliao

Taipe Bopiliao

Bopiliao در منطقه Wanhua در تایپه واقع شده است. این معماری به سبک مختلط و ویژگی های انسان دوستانه سلسله چینگ ، حکومت ژاپن و جمهوری چین را حفظ کرده است. می توان گفت بهترین گواهی برای تاریخ توسعه این کشور است منطقه مانگا ، و همچنین فیلم "مانگا" است که به منظره یاب شلیک می کند. آنچه در اینجا ویژه است این است که هیچ فروشنده مواد غذایی و مغازه سوغاتی وجود ندارد. در عوض ، این مکان به عنوان مکانی فرهنگی و آموزشی در نظر گرفته شده است ، بنابراین گروه های هنری یا نمایشگاه های مدارس می توانند زیبایی هنر و آداب و رسوم منحصر به فرد انسان دوستانه شهر را به نمایش بگذارند. Bopiliao نه تنها یک مکان تاریخی است ، بلکه مرکز ایجاد فرهنگ محلی و حفظ و نگهداری و انتقال میراث فرهنگی است. برای سفرهای فرهنگی و تاریخی در عمق مناسب ترین مکان است!

Taipe Bopiliao

آدرس: Lane 173، Kangding Road، Wanhua District، Taipei City

ساعت کاری: 9: 00-21: 00 (مشاغل داخلی تا 18:00) ، دوشنبه تعطیل است

تلفن: 02 2302 3199

3. خیابان قدیمی Jinguashi Qitang ، Ruifang ، تایپه جدید

Jinguashi خیابان قدیمی تایپه جدید

در مقایسه با جمعیت خیابان قدیمی Jiufen ، خیابان قدیمی Qitang در Jinguashi همیشه بسیار ساکت است. همچنین از آنجا که تعداد زیادی از افراد ، تعداد زیادی فروشنده و بیش از حد تجاری نیستند ، می توانید ابتدایی ترین فضای خیابان قدیمی را احساس کنید. "نردبان رنگین کمان" در اینجا نیز یکی از جاذبه های مهم است. بسیاری از افراد برای ورود به سیستم و عکس گرفتن به اینجا می آیند اما تاثیری بر خلق و خوی خیابان قدیمی Qitang ندارد. برای یک ماجراجویی بی هدف از پله ها و شاتل در کوچه ها بالا بروید. شاید فروشگاه نارنجی سنتی ، کافی شاپ Wenqing یا خانه قدیمی مملو از تاریخ در گوشه ای لحظه ای جذاب باشد ، همه چیز انگار که وقت مکث دارد ، هر تصویر قطعاً ارزش پس انداز دارد!

آدرس: جاده Qitang ، منطقه Ruifang ، شهر جدید تایپه

4. خیابان قدیمی Beipu ، Hsinchu

Beipu خیابان قدیمی,Hsinchu

خیابان قدیمی Beipu در شهر Beipu ، شهرستان Hsinchu ، تایوان واقع شده است. این خیابان قدیمی است که هنگام ورود به Hsinchu باید از آن دیدن کنید و همچنین کوچه ای با بیشترین تراکم از مکان های تاریخی در تایوان است! از آنجا که لائو کای از شهر دور است و تعداد گردشگران نسبتاً کم است ، بسیاری از غذاهای محلی مانند خرمالو ، خرمالو خشک و کیک ماه سیب زمینی شیرین وجود دارد که از 9 باد پاییز در پاییز تهیه می شوند و همچنین "باد باد کردن ". چای زیبایی شرقی و چای Hakka Lei از" Tea "نیز بسیار معروف هستند. ضمن تجربه این فرهنگ با هم ، آنها همچنین اشتها را برآورده می کنند و از غذاهای اصیل هاکا لذت می برند.

Beipu خیابان قدیمی,Hsinchu

آدرس: خیابان Beipu ، شهر Beipu ، شهرستان Hsinchu

ساعت کار: 09: 30-17: 30

5. خیابان قدیمی لوکانگ ، چانگوآ

خیابان قدیمی لوکانگ،چانگوا

خیابان قدیمی لوکانگ در شهر لوکانگ واقع در استان چانگ هوا ، تایوان واقع شده است و در زمان سلسله چینگ مهمترین بندر تجارت خارجی در هلند و تایوان بود و به دلیل توسعه تجارت رونق گرفت. جاده آجر قرمز در خیابان دوم و عمارت باستانی جنوب فوجیان مانند ورود به یک تونل فضا-زمان است. در سالهای اخیر ، محبوبیت گشت و گذار همچنین باعث شده است خیابان قدیمی لوگانگ شلوغ شود. بسیاری از غذاهای محلی در انتظار طعم همه هستند! همچنین در این نزدیکی مکان های معروف ورود به سیستم ، دهکده هنری کوچه Guihua وجود دارد. سادگی قدیمی را احساس کنید و احساس هنری خود را فراموش نکنید ...

خیابان قدیمی لوکانگ،چانگوا

آدرس: خیابان یاولین ، شهر لوگانگ ، شهر چانگهوا ، پلاک 9

ساعت کار: 10: 00–18: 00

6. خیابان قدیمی تاینان جینگلیائو

خیابان قدیمی تاینان،جینگلیایو

وقتی به تاینان می آیید ، دیگر به خیابان شنونگ نروید ، مکان خوب دیگری وجود دارد که ارزش لذت بردن را دارد! خیابان قدیمی جینگلیائو یک خیابان جهیزیه پر جنب و جوش و شلوغ بود. همچنین محل فیلمبرداری مستند "وو می لو" بود ، داستانی درباره کار کشاورزان قدیمی. کل خیابان بسته بندی تجاری زیادی ندارد و هنوز هم نگهداری می شود سادگی سنتی آن اگرچه این جاذبه محبوب نیست ، اما اگر بتوانید این بناهای قدیمی تاریخی و مغازه های قدیمی سنتی را شخصاً ببینید ، بسیار جذاب خواهد بود.

خیابان قدیمی تاینان،جینگلیایو

آدرس: خیابان قدیمی Jingliao ، منطقه Houbi ، شهر Tainan

شهرها و روستاهای تایوان دارای بازارهای قدیمی و زیبایی هستند. برخی از آنها در طرح بازسازی خیابان های قدیمی شرکت کرده اند و به جاذبه های گردشگری نوظهور تبدیل شده اند ؛ برخی از آنها هنوز در زندگی روزمره مردم هستند ، با گذشت زمان جریان می کنند و به پیشرفت تاریخ می پردازند.