با توجه به علایق خود سفر کنید

تایوان و اقامتگاه ها

  • خانم محمدی
  • 1399/11/24
Taiwan Healing B&B!

B&B یک انتخاب بسیار متمایز برای سفر و اقامت در تایوان است.

در نظرسنجی سال گذشته ، آنها همچنین اولین انتخاب برای مسافرت و اقامت تایوان بودند. در گوشه گوشه تایوان ، مناطق شهری شلوغی نیز وجود دارد ، منطقه اطراف با مناظر زیبا یا ساختمانهای مشخصی وجود دارد ،شما را متوقف می کند تا از این خانه درمانی نادر و آرام لذت ببرید .

نانتو تایوان

1. باشگاه Yilan You Peng

باشگاه ییلان،یوپنگ

Youpeng Club که در دره Dajiaoxi ، Yilan واقع شده است ، یک سبک منحصر به فرد برای ساختن محل اقامت مدل آب شفاف است. این مفهوم همزیستی بین انسان و طبیعت را در کوه ها و جنگل ها پیاده سازی می کند. این با مبلمان ساده تزئین شده و زیبایی زیبایی فضایی با نور طبیعی. همچنین شامل غذاهای بدون منوی خلاقانه آشپز و صبحانه کاملاً عالی است. چنین خدمات و محیط بی نظیری یک لذت عالی در زندگی نیست! علاوه بر این ، بنیانگذار B&B هنر را دوست دارد ، بنابراین او یک گالری هنری برای ارائه نمایشگاه های رایگان هنرمندان تأسیس کرد. گردشگران غیر مقیم نیز از بازدید رایگان استقبال می کنند ، اما وال سفید به همه یادآوری می کند که از قبل وقت بگیرند ...

باشگاه ییلان،یوپنگ

آدرس: شهرستان ییلان ، شهر جیاوکسی ، جاده ارجی ، پلاک 36-11

تلفن: 03 922 0172

 

2. نانتو هفت روز و چهار فصل

نانتو تایوان

در مقابل جنگل ملی Wangyou Xitou و دهکده هیولاها در نانتو ، یک خانه خانگی "هفت روز چهار فصل" وجود دارد که در چهار فصل ساخته شده است. چند رنگ سبز در تراسهای تراس هتل ، دیوارهای بیرونی صورتی سیمانی و شیشه سیاه وجود دارد پنجره ها. این قاب کمی نور زرد را نشان می دهد و چیدمان ظریف و مختصر آن یکی از ویژگی های این چهار فصل است. علاوه بر این ، هر اتاق در یک ماه متفاوت نامگذاری شده است. به نظر می رسد از اتاق به پنجره پر از فضای سبز است ، مثل اینکه در یک جنگل زندگی می کنید. خانه همچنین برنزهای دست ساز را ارائه می دهد و بسته های ویژه از زمان دیگر راه اندازی می شود این اولین انتخاب بسیاری از زوج های جوان برای سفر به نانتو است! اما از آنجا که اقامتگاه خانگی آسانسور ندارد ، وال سفید توصیه می کند اگر چمدان زیادی دارید یا با بزرگترهای خود زندگی می کنید ، در طبقه پایین بمانید . علاوه بر این ، چیدمان هر اتاق متفاوت است. می توانید نوع اتاق مورد علاقه خود را بررسی کنید وب سایت رسمی قبل از رزرو!

نانتو تایوان

آدرس: شهرستان نانتو ، شهر لوگو ، جاده Xingchan ، پلاک 6-5

ساعت کار: 10: 30-20: 30

تلفن: 04 9261 2688

 

3. خانه های بزرگ خانوادگی تاینان ساخته شده 

خانه های بزرگ خانوادگی تاینان

در مرکز تاینان واقع شده است ، یک خانه قدیمی عجیب و غریب وجود دارد و "خانه بزرگ خانواده" با سر و صدا و آرام ، یک خانه خصوصی به سبک ژاپنی با بافت و ویژگی های منحصر به فرد در تئاتر غذا در منطقه مرکزی و غربی است. در گذشته ، این خاطره پس از چیدن آجر به آجر دوباره متولد می شد ، و درها و پنجره ها نیز جذابیتی عتیقه نشان می داد ، گویی به سبک اشغال ژاپنی ها بود. علاوه بر این ، یک دستگاه قهوه کپسول Nestle و شیر Ruisui نیز وجود دارد. صمیمی تر این است که شما می توانید از خط نوشیدنی چای سیاه محبوب Shuangquan صرف نظر کنید. در عین حال ، صبحانه نیز با Bistro88 همکاری می کند ، و یک ساقی شخصی نیز تهیه می کند گرمی صمیمی اگر می خواهید میان وعده های تاینان را بخورید و محل اقامت نوستالژیک ونقینگ را تجربه کنید ، این سرویس قطعاً اولین انتخاب است!

خانه های بزرگ خانوادگی تاینان

آدرس: شهر تاینان ، جاده Ximen ، بخش 1 ، جاده 70im ، پلاک 29 ، لاین 702

ساعت کار: 09: 00-21: 00

تلفن: 0979 525 736

 

4. هوالین شرلوک همستای

هوالین شرلوک همستای

Sherlock Villa که در شهر Ji’an ، هوالین واقع شده است ، برای بسیاری از افرادی که برای مسافرت و اقامت در هوالین به هوالین می آیند ، یکی از اولین گزینه ها است. علاوه بر زیبایی بی پایان و بدون مانع ، که به گردشگران امکان می دهد عکس بگیرند و از مناظر زیبای شرق لذت ببرند ، تالاب های کوچکی نیز وجود دارد که در کنار دریاچه های بزرگ بیش از حد سازماندهی نشده اند. فعالیت های صید میگو و ماهی در شب وجود دارد ، و همچنین این صنعت خوراک رایگان را برای کودکان فراهم می کند تا کودکان بتوانند اردک و حیوانات کوچک پرورش داده شده در خانه را تغذیه کنند ، این یک خانه خانوادگی دوستانه با فعالیت های مختلف است که برای لذت بردن از خانواده و نزدیک شدن به طبیعت با هم بسیار مناسب است!

هوالین شرلوک همستای

آدرس: شهرستان هوالین ، شهر جیان ، خیابان گانچنگ ، ​​خیابان دوم ، خیابان 125 ، پلاک 12

تلفن: 03 854 1633

5. سبک کویر Hualien Fengbin Shihtiping

Shihtiping, Hualien Fengbin

با عبور از تونل طویل درخت ، آنچه در مقابل شما ظاهر می شود یک ساختمان مدل آب شفاف است که توسط درختان پوشیده شده و با گیاهان کوهنوردی پوشانده شده است. سبک بیابانی Fengbin در Hualien از اختلاف زمین برای شکستن استاندارد سازی کل ساختمان. چیدمان مستقیماً جلوه اصلی زمین را حفظ می کند. این یک اقامتگاه کاملاً مشخص است که از دور مانند خرابه هایی به نظر می رسد. تزئینات داخلی این خانه همه نبوغ استاد سفال است. در لابی آثار طراحان مختلف از زمینه های مختلف محیط گرم و دنج است و بسیار آرامش بخش است. علاوه بر خانه های رویایی ، مسیری در پشت آن قرار دارد که مستقیماً به ساحل Shihtiping منتهی می شود. این زیباترین منظره Hualien به دریا در ذهن من است. من یک کوه یک طرفه را صعود می کنم تا از اقیانوس آرام و اقیانوس آرام چشم پوشی کنم چشم انداز غنی زمین شناسی. مناظر غروب و طلوع آفتاب زیباترین روز است. در هر زمان فقط اقامت در آن می تواند از مناظر لذت ببرد. مسافرانی که عاشق عکس و طبیعت هستند نباید این مکان را از دست بدهند!

Shihtiping, Hualien Fengbin

آدرس: پلاک 117-1 ، شهرستان فنگبین ، شهرستان هوالین

ساعت کار: 09: 00-21: 30

تلفن: 0911 274 335

 

بعد از خواندن مطالب فوق ، آیا بسیار هیجان انگیز نیست؟ اگرچه بیشتر این خانه های خانگی چندان راحت نیستند ، اما مناظر زیبا ، معماری مشخص و فضای آرام مطمئناً ارزش اقامت شما را دارد!