جهان

جزیره های جذاب

  • خانم محمدی
  • 1400/01/13
علاوه بر Cebu و Boracay ، مکان های دیگری نیز وجود دارد که می توانید علاوه بر Cebu و Boracay به آنها بروید!

سفر به جزیره ها در سال های اخیر بسیار محبوب بوده است. چه مسافرت دانشجویی و چه مسافرت زوج ها که تصمیم می گیرند به کشورهای جزیره ای ، با فعالیت های آبی و سواحل زیبا بروند . از طریق valesefid ،  این سواحل زیبا را که باید ببینید ، پیدا کنید! 

مقایسه قیمت

رزرو هتل | رزرو بلیط هوا | نرم افزار دانلود

مالزی-کوتا کینابالو ، صباح

 

سواحل

کوتا کینابالو پایتخت صباح مالزی است که در مالزی شرقی واقع شده است و توسط دریا از کوالالامپور معروف جدا شده است. برای دیدن دریا می توانید در جزیره غواصی کنید و یا از کوههای مقدس در کوتا کینابالو بالا بروید. از جمله جزیره پری دریایی ، جزیره Huantan ، جزیره بقا ، و پنج جزیره در پارک ملی Tunku Abdul Rahman که میتوان فعالیت هایی  اعم از غواصی عمیق ، پیاده روی ، قایق های پارازیل  ، ورزش های آبی را با لذت انجام داد.

 کمترین نرخ از 3708 دلار شروع می شود

 

 

لنگکاوی ، مالزی

 

سواحل

لنکاوی در شمال مالزی و کاملاً نزدیک به تایلند واقع شده است. اکنون  از کوالالامپور یا پنانگ تا لنگکاوی 1 ساعت طول می کشد همچنین می توانید از سنگاپور به لنگکاوی سفر کنید که فقط 1.5 ساعت طول می کشد. همه کشورها بدون ویزا هستند!

گشت و گذار منبع مهم درآمد در این جزیره است.این جزیره کوچک گردشگران را به خوبی می شناسد و می داند چگونه قلب شما را تسخیر کند. در لنکاوی می تواند از ارتفاع بالا بروید واطراف را ببینید ، و همچنین می توانید غواصی کنید. محیط جغرافیایی غنی ، گشت و گذاری بسیار محبوب  ، اگر عاشق دریا و شکلات هستید ، در پرواز به لنکاوی دریغ نکنید. در لنکاوی تعداد کمی مغازه بدون عوارض وجود دارد و شکلات ها از سراسر دنیا بسیار ارزان هستند ، فقط منتظر باشید تادر دریای شکلات ها مست شوید. 

 کمترین نرخ از 5772 دلار شروع می شود

 

دانانگ ، ویتنام

سواحل

دا نانگ در قسمت مرکزی ویتنام واقع شده که چهارمین شهر بزرگ ویتنام است. همچنین دارای شهرت "شش ساحل زیبا در جهان" ، ساحل من Khe است! دا نانگ مکانی با سواحل زیبا و میراث فرهنگی غنی است. شهر باستانی هوی آن که در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است ، دارای معابد ، خیابان های قدیمی و فانوس های شبانه است. مسافران می توانند فضای عجیب و غریب اینجا را احساس کنند. Hoi An قبلا یک بندر تجاری بود ، بنابراین معماری و طراحی خیابان سبک های هندی ، چینی ، ژاپنی و دیگر سبک ها را در هم آمیخت و جذابیت بی نظیر ترکیبی از چینی و غربی را نشان داد.

 کمترین کرایه از 5787 دلار شروع می شود

 

جزیره ججو ، کره جنوبی

سواحل

"Dae Jang Geum" و "Legend of the Blue Sea" در جزیره ججو فیلمبرداری شد! جزیره ججو یکی از جاذبه های گردشگری کره جنوبی است و همچنین مکانی است که بسیاری از کره ای ها ماه عسل خود را در آن سپری می کنند. جاذبه ای که باید از آنجا بازدید کنید ساحل Woljeongri است که مشهورترین ساحل جزیره ججو است. قبلاً محل فیلمبرداری "مرد در حال اجرا" بود. صحنه های دریا و آسمان به همراه صندلی رنگین کمانی

 

کمترین نرخ از 5031 دلار شروع می شود

 

ساحل طلا ، استرالیا

سواحل

 ساحل طلا واقع در نیم کره جنوبی ، از بریزبن تا پارک ملی گریت سندز در شمال و همچنین بزرگترین سیستم مرجانی گرمسیری جهان - صخره بزرگ  گسترش می یابد. ساحل طلا بهشت ​​موج سواران است. هر یک از ساحل ها مکان درجه یک برای موج سواری است. ساحل اصلی ، پالم بیچ و ساحل پری دریایی امواج فوق العاده دیدنی ایجاد می کنند. اگر تازه شروع به موج سواری می کنید ، گلد کوست یک مدرسه موج سواری دارد که مکان ایده آل برای یادگیری موج سواری است.که   به شما اجازه می دهد تا روی تخته موج سرپا بایستید! علاوه بر موج سواری ، این جا یک بهشت ​​برای غواصان عمیق است. Great Barrier Reef و South Queensland  دنیای اقیانوسی فراتر از تصور شما هستند.