محبوب ترین مقاصد در سراسر جهان

جهان

  • خانم محمدی
  • 1400/01/13

جستجوی ویژه جهانی 

بیایید تا باهم نگاهی به 5 نقطه با ارزش برای سفر بیاندازیم.

وقتی در مورد مجسمه آزادی در نیویورک و مجسمه عیسی در ریودوژانیرو صحبت می کنیم ، از انها به عنوان به یک نقطه عطف یاد می کنیم. علاوه بر این بناهای دیدنی معروف ، valesefid  قصد دارد امروز به بناهای دیدنی شهر که ارزش بازدید را دارند ، نگاهی بیندازد!

 قیمت های valesefid را قبل از عزیمت مقایسه کنید: رزرو هتل  |  رزرو بلیط هواپیما  |  بارگیری برنامه

بندر کلام ، پل آسمان پل طلایی ویتنام (پل طلایی)

پل طلایی در سال 2018 افتتاح شد ، این پل زیبا توسط یک دست در آسمان نگه داشته شده است. به دلیل اثر هوازدگی ، احساس پیری را ایجاد می کند. بر روی پل طلایی بایستید ، نه تنها می توانید به دره مشرف شوید ، بلکه می توانید منظره ای پانوراما از دریاچه بندر کلام داشته باشید. دست آسمان نیز به عنوان "دست خدا" خوانده میشود.

کپنهاگ ، دانمارک-پری دریایی کوچک (The Little Mermaid)

نقش "پری دریایی" از آثار نویسنده دانمارکی آندرسن ناشی می شود. به منظور ادای احترام به آندرسن ، این مجسمه پری دریایی در اسکله Langelinie در کپنهاگ برپا شده است و از بندر به دریا نگاه می کند ، که به یک مکان مهم در کپنهاگ تبدیل شده است.

ریکیاویک ، مجسمه ایسلند-سولفر

افسانه ها می گویند ایسلند مکانی است که وایکینگ ها  آن جا را کشف کردند و ریکیاویک جایی است که وایکینگ ها فرود آمدند. قایق خورشیدی تاسیس شده در ریکیاویک یک مکان مشهور و مهم است. 

West Wibozin ، لهستان-مجسمه عیسی

صحبت از مجسمه عیسی مسیح ، اولین چیزی را که در ذهن تداعی می کند احتمالاً مجسمه عیسی در ریودوژانیرو است. اما در واقع ، بزرگترین مجسمه حضرت عیسی (ع) در جهان در غرب ویبوزین لهستان واقع شده است! این مجسمه در سال 2010 ساخته شد و 4 سال به طول انجامید. علاوه بر ادای احترام به اعتقادات مذهبی لهستان ، ساخت مجسمه عیسی نیز یک مکان مهم لهستانی است.

کیف ، اوکراین-مادر

مادر یک مجسمه عظیم در کوه مادر در کیف اوکراین است. مادر کوه یک معنی نمادین دارد: جنگ و صلح! سه طبقه زیر مجسمه  یادبود جنگ میهنی در کیف است و موزه جنگ افغانستان در سمت چپ قرار دارد. مجسمه مادر در یک دست خود شمشیر و در دست دیگر آن سپر دارد. این نماد دفاع کیف از کشور و یک نماد پس از جنگ است.

این بناهای دیدنی از جاذبه هایی است که ارزش بازدید را دارد! وقتی همه دنیا در حال تماشای مجسمه عیسی در ریودوژانیرو هستند ، می توانید برای دیدن بزرگترین مجسمه عیسی مسیح در جهان به لهستان بروید ؛ وقتی همه دنیا در حال تماشای مجسمه آزادی در نیویورک هستند ، می توانید برای دیدن به اوکراین بروید. مجسمه مادر بزرگ  ، در انتظار شما برای کشف است.