برزیل و جنگلهای آمازون

0 دیدگاه

نگاه کلی

این سفر در یک نگاه
در اینجا اطلاعات کلیدی سفر به طور خلاصه آمده است.
 • زمان حرکت: پنج شنبه 1400/06/18 - ساعت 05:10 صبح

 • کشور‌ مورد بازدید: برزیل
 • مدت: 12 روزه از 18 شهریور (12 روز و 11 شب)
 • زمان بازگشت: 1400/06/29 حدود ساعت 03:10 صبح

 • تعداد روز مرخصی: نیاز به 8 روز مرخصی + 2 روز 5شنبه
 • اقامت: 12 شب هتل 4 ستاره
 • احتمال اجرا: در حال ثبت نام
 • محل حرکت: تهران، فرودگاه امام خمینی. لطفاً 4 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید.
 • وسیله نقلیه اصلی: هواپیما ، وسیله نقلیه متناسب با تعداد نفرات
 • قیمت: 3,390 دلار + هزینه بلیت هواپیما
 • وسیله نقلیه محلی: متناسب با تعداد نفراتهواپیما
 • مقصد:
  سائوپائولو
 • کلاس تور:
  Royal Class Royal Class در گروه رویال کلاس، تور‌هایی گنجانده‌ شده‌اند که اقامت آن‌ها در هتل‌ پنج ستاره است. در این دسته از تور‌ها، برخی از گشت‌ها به همراه ورودیه خواهد بود و به غیر از راهنمای فارسی زبان، راهنمای محلی نیز گروه را همراهی خواهد کرد.
 • مدت اقامت:
  11 شب و 12 روز

خدمات

 •  سایر خدمات
 • ویزای برزیل، پرواز بین المللی رفت و برگشت از تهران به سائوپائولو و بلعکس، 4 پرواز داخلی از سائوپائولو به مانائوس، مانائوس به ایگواسو، ایگواسو به ریو دوژانیرو، ریو دوژانیرو به سائوپائولو، راهنمای مجرب فارسی زبان همراه گروه، راهنمای محلی انگلیسی زبان، کلیه ورودیه ها، کلیه ترانسفرها در طول برنامه با خودروی توریستی کولردار و در اختیار.

برنامه سفر

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول

4 ساعت قبل از پرواز، یگدیگر را در صف دریافت کارت پرواز می بینیم. سپس سفرمان از فرودگاه امام خمینی تهران به سوی برزیل آغاز می شود.بعد از آن وارد فرودگاه سائوپائولو خواهیم شد. پس از تشریفات ویزا به هتل منتقل می شویم. امشب برای استراحت فرصت کافی داریم تا خستگی پرواز طولانی را از تن به در کنیم.

روز دوم

برنامه امروز گشت تمام روز در شهر سائوپائولو است. سائوپالولو بزرگترین شهر آمریکای جنوبی و قلب اقتصاد برزیل است. ما ابتدا به دیدن مجسمه بزرگ کاشفان پرتغالی در کنار پارک مرکزی شهر می رویم که نماد سائوپائولو به حساب می آید و در آن اطراف بر فراز ساختمان موزه هنرهای معاصر برزیل، از مناظر بدیع این شهر عکاسی می کنیم. سپس به مرکز شهر می رویم و از محله ژاپنی های مهاجر و کلیسای جامع شهر دیدن می کنیم. ناهار به یکی از بهترین خانه های استیک سائوپائولو می رویم. باید بدانیم برزیل به عنوان بزرگترین تولید کننده گوشت در جهان کبابهای متنوعی دارد و ما در این رستوران مجلل، در کنار انواع سالادها و میوه های گرمسیری، خوردن بیش از 15 نوع کباب را به صورت نامحدود تجربه خواهیم کرد! بعد از ناهار به بازار بزرگ میوه سائوپائولو خواهیم رفت؛ جایی که تمام انواع میوه های استوایی را می توانیم ببینیم، مزه شان را امتحان کنیم و در صورت تمایل برای روزهای پیش روی سفرمان از هر میوه ای که دوست داشتیم بخریم. در ادامه به کوچه بتمن می رویم جایی مشهور در سائوپائولو که سراسر دیوارهایش را معروف ترین نقاش های خیابانی نقاشی می کنند. عصر به هتل باز می گردیم، استراحتی می کنیم و بعد وقت آزاد در اختیار داریم برای گشت شبانه در خیابان های سائوپائولو.

روز سوم

پس از خوردن صبحانه، هتل را ترک می کنیم به سوی فرودگاه سائوپائولو تا پرواز کنیم به مانائوس، مرکز ایالت آمازون. مانائوس در محل برخورد دو شاخه اصلی رود آمازون یعنی رودخانه های ریونگرو و ریوسالیموس قرار دارد که یکی از جنگلهای بارانی کلمبیا و دیگری از کوههای آند در پرو سرچشمه می گیرد و هر کدام مسیری چندهزار کیلومتری را طی می کنند تا در مانائوس به هم بپیوندند و پس از ادغام مسیر 1600 کیلومتری باقی مانده آمازون تا ورود به اقیانوس اطلس ادامه یابد. مانائوس بهترین نقطه در سراسر طول 3700 کیلومتری رود آمازون است برای دسترسی به تمام جاذبه های هیجان انگیزی که در این گستره وسیع وجود دارد. مدت پرواز از سائوپائولو تا مانائوس 4 ساعت است. پس از رسیدن به مانائوس گشتی خواهیم داشت در این شهر تاریخی که بیش از 200 سال پیش در زمان رونق صنعت کائوچو، یکی از بزرگترین مراکز تولید این ماده در جهان بوده است و امروزه یادگارهای زیادی همچون سالن اپرای تاریخی مانائوس از آن دوره باشکوه باقی مانده است. بعد از دیدن شهر به هتل زیبای نووتل مانائوس می رویم و فرصت داریم از امکانات ورزشی و تفریحی آن استفاده کنیم.

روز چهارم

بعد از خوردن صبحانه، با مینی بوس به اسکله می رویم و سوار بر قایق می شویم تا وارد پهنه بی کران این پرآب ترین رودخانه جهان شویم. ابتدا به مرز رودخانه های رنگارنگ می رویم؛ جایی که رود سیاه "ریو نگرو" با رود قهوه ای "ریو سالیموس" به هم می رسند اما تا کیلومترها در هم ادغام نمی شوند و آبهای دو رود در مرز زیبایی کنار هم می لغزند و پیش می روند. آنگاه در ریو سالیموس پیش می رویم، در نقطه ای از قایق جدا شده، پا بر کناره های رودخانه می گذاریم و با راه رفتن بر روی یک پل طولانی چوبی به عمق جنگل می رویم تا به برکه ویکتوریا برسیم. جایی که نیلوفرهای آبی غول پیکر را خواهیم دید که مثل فرشهایی پهن و گرد بر روی آب گسترده شده اند. در اینجا فرصت داریم میمون های کوچک آمازون را ببینیم که به سرعت از شاخه های نازک درختان بالا و پایین می روند. ناهار را بر رستوران شناور می خوریم که بوفه باز است از انواع ماهی های آمازونی و غذاهای گیاهی منطقه. بعدازظهر با قایق میان آبراهه های باریک آمازون می رویم، از لابلای درختان در هم تنیده و تا کمر شناور در آب می گذریم؛ پرندگان رنگارنگ و تنبل ها را می بینیم و بعد می رویم برای ماهی گیری در منطقه ای که ماهی های گوشتخوار پیرانا در آبهایش موج می زنند. ماهی هایی که گله ای به طعمه های خود حمله می کنند و معروف است اگر گرسنه باشند در دقیقه ای جز اسکلت چیزی از طعمه باقی نمی گذارند! غروب زیبای آمازون را از روی قایق می بینیم و عکاسی می کنیم و شبانگاه همراه با راهنماهای محلی مجربی که همراهمان هستند جستجوی ماجراجویانه مان را شروع می کنیم برای گرفتن بچه تمساح ها! تلاشی هیجان انگیز که همراه با دقت و سکوت باید باشد و البته در نهایت بعد از گرفتن و عکاسی با بچه تمساح ها، آنها را دوباره در رودخانه رها می کنیم. شب هنگام به اسکله بر می گردیم و با مینی بوس به هتلمان می رویم.

روز پنجم

بعد از صبحانه و رفتن به اسکله، با قایق به دهکده اقوام بومی آمازون می رویم. جایی که بنا به حمایت های دولت، مردمانی شیوه زندگی قبیله ای شان را حفظ کرده اند؛ با برگ درختان و پرهای رنگی کاسکوهای آمازونی تن پوش شان را درست می کنند، در کلبه هایی ساخته شده از شاخه ها و برگهای جنگلی زندگی می کنند و به ما رقص ها و آیین های بومی شان را نشان می دهند. ما از این دهکده همراه با راهنماهای باتجربه، راهپیمایی منحصر به فردی را شروع می کنیم به اعماق جنگل آمازون و در راه راهنماها نشانمان می دهند که یک آمازونی چگونه از درختان تیر و کمان می سازد، با هم قبیله ای هایش از فاصله های دور ارتباط می گیرد، آتش روشن می کند، از ساقه درختان آب برای آشامیدن می گیرد، گیاهان دارویی اش را پیدا می کند و سرانجام در چند دقیقه ای پناهگاهی می سازد که او را از باران های سیل آسای آمازون محافظت کند. بعد از دیدار از قبیله با قایق به رستوران شناور دیگری در ریونگرو می رویم و خوردن انواع دیگری از ماهی های لذیذ آمازونی را تجربه می کنیم. آنگاه می رویم برای شنا و بازی با دلفین های صورتی و آزاد آمازون که از باهوش ترین و البته بازیگوش ترین انواع دلفین در جهان هستند و به راحتی به انسان نزدیک می شوند. عصرهنگام به هتل بر می گردیم و فرصت داریم در محوطه زیبای هتل دور هم باشیم.

روز ششم

امروز صبح وقت آزاد داریم برای گشت های انتخابی همچون پرواز با هواپیماهای ملخی بر فراز آمازون. ظهر به فرودگاه می رویم برای پرواز به مقصد بعدی ایگواسو. پرواز ما از شمال برزیل به جنوب غربی این کشور پهناور خواهد بود. منطقه ای با اقلیمی کاملا متفاوت که گویی یک قاره فاصله را پیموده ایم. در خلال پرواز یک توقف و ترانزیت کوتاه در سائوپائولو خواهیم داشت و مجموع ساعات پروازها و ترانزیت حدودا 8 ساعت می شود. شب به ایگواسو می رسیم و در هتل زیبایمان اقامت می کنیم.

روز هفتم

امروز گشت تمام روز داریم در پارک ملی ایگواسو، جایی که عریض ترین آبشار دنیا و یکی از 7 عجایب طبیعت جهان را خواهیم دید. ایگواسو در مرز برزیل و آرژانتین قرار دارد و دهها آبشار به هم پیوسته یکی پس از دیگری از صخره های آن به اعماق دره فرو می ریزند. این آبشارها آن قدر عریض، مهیب و باشکوه هستند که برای دیدنشان بیش از دو ساعت باید پیاده روی کنیم! در انتهای مسیر راهپیمایی به بزرگترین آبشار می رسیم، جایی که پلهای چوبی نصب شده روی صخره ها ما را به زیر تاج آبشار می برد و می توانیم به فضای مه آلود پیرامون آبشار وارد شویم. بعد از این تجربه منحصر به فرد با آسانسور به بالای آبشار می رویم و در رستوران مجللی که چند متری بیشتر با سرریز آبشار فاصله ندارد با انواع غذاهای برزیلی که به صورت بوفه آزاد سرو می شوند از ما پذیرایی می شود. بعد از ناهار اما نوبت ماجراجویی دیگری است. این بار می خواهیم به زیر آبشار برویم! با ماشین های الکتریکی از مسیر جنگلی زیبایی به کف رودخانه می رویم و سوار بر قایق های موتوری پر قدرتی که ماکوکو نام دارد می شویم و رودخانه را رو به بالا می رویم تا زیر آبشاری بزرگ که هیجان انگیز ترین دوش طبیعی عمر را نصیبمان کند! عصر هنگام نیز فرصت داریم از شوی انتخابی و جذاب موسیقی و رقص ملل آمریکای لاتین لذت ببریم که همراهش شام مفصلل و مجللی سرو می شود. البته باید خاطرنشان کنیم که هتل اقامتمان نیز آن قدر جذاب است که محوطه و امکانات ورزشی و تفریحی اش می تواند برای همسفرانی که امروز قصد استراحت دارند بهترین محل باشد.

روز هشتم

امروز وقت آزاد داریم برای گشتهای انتخابی. ایگواسو آن قدر جذاب است که تمام روز می توانیم با بهترین دیدنی ها و فعالیت ها سرگرم شویم. باغ پرندگان ایگواسو که در آن انواع پرندگان را از سراسر قاره آمریکا جمع کرده اند و در قفس هایی آن قدر بزرگ قرار داده اند که ما خود باید وارد آن قفس ها شویم! پرواز با هلی کوپتر بر فراز آبشار و دیگری سقوط آزاد از هواپیما همراه با مربی که همسفران ماجراجو را به خود می طلبد. شب هنگام نیز فرصت داریم از شوی جذاب موسیقی و رقص ملل آمریکای لاتین لذت ببریم که همراهش شام مفصلل و مجللی سرو می شود. البته باید خاطرنشان کنیم که هتل اقامتمان نیز آن قدر جذاب است که محوطه و امکانات ورزشی و تفریحی اش می تواند برای همسفرانی که امروز قصد استراحت دارند بهترین محل باشد.

روز نهم

پس از صبحانه به فرودگاه می رویم برای پرواز به آخرین مقصد سفرمان ریودوژانیرو. طول پرواز نزدیک به دو ساعت خواهد بود. حدودا ظهر به هتل می رسیم و اتاقهایمان را تحویل می گیریم. محل اقامت ما هتل 5 ستاره آتن پالاس است که در قلب توریستی ریودوژانیرو در ساحل معروف کوپاکابانا و در خیابان مشرف به اقیانوس قرار دارد. در ساحل روبروی این هتل تخت، سایه بان و حوله به رایگان به مهمانان هتل ارائه شده و نگهبان به صورت تمام وقت از وسایل ما مراقبت می کند. امکاناتی که معدود هتلهای ساحلی 5 ستاره در این شهر ارائه می دهند و در این کلان شهر توریستی می تواند موجب امنیت خاطر مسافران ما باشد. امروز وقت آزاد داریم برای شنا در آبهای مواج اقیانوس اطلس در ساحل معروف کوپاکابانا.

روز دهم

امروز می رویم برای دیدن مجسمه مسیح نجاتبخش بر فراز کوه کورکوادو. یکی از معروف ترین نشان های ساخته به دست بشر و نماد شهر ریودوژانیرو. با مینی بوس تا پای کوه می رویم و با قطاری مخصوص شیب تند کوه را بالا می رویم تا بر فراز کورکوادو برسیم. جایی که همه ریودوژانیرو با سواحل زیبایش، کوههای پراکنده اش در اینجا و آنجای شهر، ساختمان های بلندش و فاولاها یا همان زاغه نشین های وسیعش همه در زیر پایمان هستند و گویی مسیح نجاتبخش از بالا بر ما و کل شهر یکجا می نگرد. پس از کورکوادو به رستوران دریایی معروفی می رویم و یکی از متنوع ترین غذاهای دریایی را که به عمرمان دیده ایم تجربه می کنیم. در ادامه از نمای بیرونی ورزشگاه تاریخی ماراکانا که فینال های معروف جام جهانی در آن برگزار شده دیدن می کنیم و همین طور استادیوم رقص های سامبا و کارناوال های معروف ریو را خواهیم دید. بعدازظهر به هتل باز می گردیم و فرصت داریم ساحل زیبای کوپاکابانا استفاده کنیم.

روز یازدهم

امروز می رویم برای دیدن کوههای کله قندی ریو. با تله کابین هایی عظیم از خیابانهای شهر جدا می شویم تا کوه کله قندی اول و بعد کابین عوض می کنیم به کوه کله قندی بزرگ. بر فراز این کوه چشم اندازی 360 درجه داریم به اقایانوس، خایج ها، ساحل ها و جزایری که دورتادور ما را محصور کرده اند. جایی که هر کسی دوست دارد ساعتها بنشیند، بنوشد، تماشا کند و نسیم مرطوبی را که از اقیانوس می آید بر پوست خود احساس کند. ساعتی بعد با تله کابین پایین می آییم و می رویم برای دیدن خیابانهای قدیمی و زیبای ریو، کلیسای جامع شهر که این یکی بسیار عظیم اما به شکلی کاملا پست مدرن با سرامیک ها و شیشه های رنگی ساخته شده است و در پایان پله های سلارون که معروف ترین نقاط شهر است و سالهای سال نقاشی شیلیایی روی کاشی های سراسر این کوچه پلکانی نقاشی های فانتزی کشیده است. ناهارمان را در یک رستوران تاریخی و بسیار لوکس می خوریم که بتوانیم در پایان سفر ویژه ترین طعم غذای برزیلی را تجربه کنیم. شب هنگام فرصت داریم از برنامه انتخابی شو سامبا که توسط یکی از معروف ترین گروههای برزیلی اجرا می شود دیدن کنیم.
روز دوازدهم

امروز روز آخر سفر است و وقت آزاد داریم برای خرید، گشتهای انتحابی در طبیعت اطراف شهر، شنا در آبهای اقیانوسی کوپاکابانا و البته تور انتخابی فاولا یا دیدار از زاغه نشین های متراکم ریو! ظهر هنگام اتاقهایمان را تحویل می دهیم. عصر انتقال به فرودگاه پرواز به سائو پائولو و بامداد روز بعد پرواز به تهران.

دیدگاه مسافران

اگر مسافر این تور بوده اید دیدگاه خود را بنویسید

متن پاسخ

تاریخ‌های اجرا

۱۴۰۰/۶/۱۸ ۱۴۰۰/۶/۲۹

مدارک مورد نیاز

اطلاعات تکمیلی

هزینه های تور (دلار): 

DBLSINTRPکودک با تخت 11-4

کودک بدون تخت 3-2

نوزاد 0-2

3390

4040

3390

3140

2890

1990

 

 

توجه:

 • هزینه پرواز بین المللی بر اساس نرخ مندرج در بلیت جداگانه و علاوه بر قیمت ارزی دریافت می شود.
 • با توجه به تغییرات نرخ پرواز، پیشنهاد می‌کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود، هرچه سریع‌تر نسبت به ثبت نام اقدام فرمایید.
 • در صورت هرگونه تغییر در هتلها، اقامت جدید در هتل مشابه یا بهتر، بدون هزینه اضافه خواهد بود.
 • درصورت تمایل به داشتن اتاق رو به دریا در ریو، ما به التفاوت آن به قیمت تور اضافه می گردد.
 • برای کودک، تخت اضافه در اتاق دو نفره یا کاناپه تخت شو در نظر گرفته می شود.
 • برای افراد بالای 55 سال مابه التفاوت هزینه بیمه حوادث نیز به قیمت تور آنها اضافه می گردد.

 

درخواست رزرو تور
جزئیات تور
 • مقصد:
  سائوپائولو
 • کلاس تور:
  Royal Class Royal Class در گروه رویال کلاس، تور‌هایی گنجانده‌ شده‌اند که اقامت آن‌ها در هتل‌ پنج ستاره است. در این دسته از تور‌ها، برخی از گشت‌ها به همراه ورودیه خواهد بود و به غیر از راهنمای فارسی زبان، راهنمای محلی نیز گروه را همراهی خواهد کرد.
 • مدت اقامت:
  11 شب و 12 روز
درخواست شما با موفقیت ثبت شد کارشناسان ما در اولین فرصت برای هماهنگی و اطلاعات بیشتر با شما تماس خواهند گرفت