کامبوج، ویتنام و دانانگ

0 دیدگاه

نگاه کلی

این سفر در یک نگاه
در اینجا اطلاعات کلیدی سفر به طور خلاصه آمده است.
 • زمان حرکت: پنج شنبه 1400/07/29 - ساعت 18:00

 • کشور‌های مورد بازدید: کامبوج ویتنام (کامبوج و ویتنام)
 • مدت: 13.5 روزه از 29 مهر (13 روز و 12 شب)
 • زمان بازگشت: 1400/08/12 حدود ساعت 22:55

 • تعداد روز مرخصی: نیاز به 9 روز مرخصی + 1 روز 5شنبه
 • اقامت: 2 شب هواپیما7 شب هتل 4 ستاره2 شب کشتی کروز3 شب هتل 5 ستاره
 • احتمال اجرا: در حال ثبت نام
 • محل حرکت: تهران، فرودگاه امام خمینی. لطفا 4 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید.
 • وسیله نقلیه اصلی: هواپیما
 • قیمت: 2,860 دلار + هزینه بلیت هواپیما 
 • وسیله نقلیه محلی: کشتیمتناسب با تعداد نفراتهواپیما
 • مقصد:
  هانوی
 • کلاس تور:
  Royal Class Royal Class در گروه رویال کلاس، تور‌هایی گنجانده‌ شده‌اند که اقامت آن‌ها در هتل‌ پنج ستاره است. در این دسته از تور‌ها، برخی از گشت‌ها به همراه ورودیه خواهد بود و به غیر از راهنمای فارسی زبان، راهنمای محلی نیز گروه را همراهی خواهد کرد.
 • مدت اقامت:
  13 شب و 14 روز

خدمات

 •  سایر خدمات
  • بلیت رفت و برگشت از تهران به سیم ریپ و بازگشت از هانوی به تهران،
  • 4 پرواز بین المللی سیم ریپ به هوشی مین سیتی، هوشی مین سیتی به هانوی، هانوی به دانانگ و بلعکس،
  • ویزای کشورهای ویتنام و کامبوج،
  • کلیه اقامتها در هتل های 4 ستاره،
  • 2 شب اقامت در کشتی کروز سنتی،
  • راهنمای مجرب فارسی زبان همراه گروه،
  • راهنمای محلی انگلیسی زبان،
  • کلیه ی ترانسفرهای زمینی و ورودیه ها،
  • بیمه ی حوادث بین المللی،

برنامه سفر

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول

4 ساعت قبل از پرواز در صف دریافت کارت پرواز یکدیگر را خواهیم دید، طول مدت پرواز حدودا 14 ساعت خواهد بود.

روز دوم

رسیدن به سیم ریپ، بعد از ویزا و تشریفات فرودگاهی به هتل محل اقامت‌مان می‌رویم و اتاق‌هایمان را تحویل می‌گیریم. وقت کافی داریم برای استراحت بعد از پرواز طولانی. بعد از غروب فرصت مناسبی است برای رفتن به مرکز شهر و خیابان پاپ استریت برای تجربه شب‌های زنده سیم ریپ.

روز سوم

امروز از مجموعه تاریخی انگکوروات بازدید می‌کنیم. وسیع‌ترین بناهای تاریخی مذهبی جهان که تاریخ آن به سده‌های 8 تا 12 میلادی به اوج قدرت پادشاهی خمر باز می‌گردد. قصرهایی باشکوه و وسیع که از لحاظ عظمت هم ردیف اهرام ثلاله مصر، تخت جمشید ایران، آکروپولیس یونان و ماچوپیچار پرو قرار دارد. در این روز از معبد بایون دیدار می کنیم که در آن بیش از 40 مجسمه بزرگ از صورت بودا، هر کدام با یک حالت چهره ساخته شده است. آنگاه معبد معروف تاپروهم را خواهیم دید که به شکلی دراماتیک، ریشه های درختان کهنسال و غول پیکر بر سقفها و دیواره های آن پیچیده‌اند. ناهار را در یکی از رستوران‌های خوب و غربی منطقه می‌خوریم. بعد از ناهار به کاخ و معبد وسیع انگکور تامب مرکز پادشاهی خمرها خواهیم رفت و از بالای هرم آن، سراسر این قصر باشکوه را خواهیم دید.

روز چهارم

بعد از صبحانه به حومه شهر می‌رویم برای دیدن دهکده شناور چونگ‌نیس بر دریاچه آب شیرین تونل سپ. جایی که ماهی‌گیرها با خانواده‌هایشان در کلبه‌های شناور بر روی دریاچه زندگی می‌کنند، بچه‌هایشان در مدرسه های شناور درس می‌خوانند و روزهای تعطیل در معابد یا کلیساهای شناورشان عبادت می‌کنند. بعد از گشت دریاچه برای خرید به مرکز صنایع دستی می‌رویم و سپس ناهارمان را در یک رستوران لوکس با غذاهای غربی صرف می‌کنیم. به هتل می‌رویم اتاقهایمان را پس می‌دهیم و عازم فرودگاه می‌شویم برای پرواز به شهر سایگون یا هوشی‌مین‌سیتی در کشور ویتنام. طول مدت پرواز 1:15 است. عصر هنگام به هتل می‌رسیم. بعد از غروب وقت مناسبی است برای دیدن شبهای زنده سایگون.

روز پنجم

صبح به شمال سایگون برای بازدید از تونلهای " کو چی" می رویم. مجموعه ای شگفت انگیز و عظیم از شبکه تونل های زیر زمینی که در طول جنگ ویتنام و آمریکا، توسط سربازان "ویت کونگ" زیر زمین حفر شده بود و در آن پناهگاه، بیمارستان، انبار غذا و راه های ارتباطی تعبیه شده بود. برای ناهار به سایگون باز می گردیم. سایگون تا پیش از اتحاد دو ویتنام، پایتخت ویتنام جنوبی بوده است.عصر وقت آزاد جهت خرید.

روز ششم

امروز به منطقه دلتای مکونگ می‌رویم. مکونگ بست تمدن‌های بسیاری در جنوب شرق آسیا است و از طولانی ترین رودهای جهان به شمار می رود که از کوههای هیمالیا در تبت سرچشمه گرفته و پس از 4300 کیلومتر با گذشتن از کشورهای چین، میانمار، تابلند، لائوس و کامبوج نهایتا به ویتنام می رسد و در جنوب سایگون در یک منطقه وسیع دلتایی به دریای چین و اقیانوس می‌ریزد. دلتای مکونگ از حاصلخیزترین مناطق جنوب شرق آسیا است که زندگی وسیعی در آن جریان دارد. امروز در آبراهه‌های دلتای مکونگ قایق سواری می‌کنیم، خانه های ساخته شده از نی و برگ نخل را می‌بینیم، به کارگاه‌های ساخت صنایع دستی می‌رویم، ماهی گیری سنتی را می‌بینیم و..... ناهارمان از ماهی‌های لذیذ مکونگ و میوه‌های استوایی است. عصرهنگام به سایگون بازمی‌گردیم.
روز هفتم

برنامه امروز ما بازدید از موزه ی جنگ ویتنام، نمای بیرونی کاخ سابق ریاست جمهوری، نمای بیرونی کلیسای جامع نوتردام، ساختمان تاریخی اداره پست دیدن می‌کنیم. پرواز به هانوی پایتخت ویتنام در شمال این کشور است، طول پرواز از سایگون تا هانوی حدودا 2 ساعت است. غروب به هتل می‌رسیم و اتاق‌هایمان را تحویل می‌گیریم.

روز هشتم

بعد از صبحانه می‌رویم برای بازدید از مقبره و خانه هوشی‌مین، رهبر انقلاب ویتنام. پیکر هوشی‌مین به روش دیگر رهبران انقلاب‌های کمونیستی در قرن بیستم، مومیایی شده است و امروز با وجود آنکه بیش از 50 سال از مرگ او می‌گذرد هنوز ظاهری سالم دارد و می‌توان آن را در محفظه‌ای شیشه‌ای تماشا کرد. سپس به معبد ادبیات می رویم که دانشگاهی است با قدمت بیش از 950 سال و در آن تا 5 قرن پیش، آیین‌های کنفسیوس تعلیم داده می‌شده است. ناهار را در یک رستوران غربی لوکس می‌خوریم. سپس می‌رویم برای دیدن نمایش سنتی "پاپت شو" خواهد بود که نمایشی موزیکال و عروسکی است و در استخری پر آب اجرا می‌شود. ریشه‌های این نمایش به زندگی روستاییان ویتنامی برمی‌گردد که در شالیزارهای برنج در حین کار این نمایش‌ها را اجرا می کرده اند. عصر وقت آزاد داریم برای خرید.

روز نهم

انتقال زمینی از هانوی به بندر هالونگ به مدت 3/5 ساعت، تماشای مناظر رودخانه ی قرمز، سوار شدن به کشتی کروز، صرف ناهار در کشتی، امکان استفاده از خدمات ماساژ ویتنامی بعد از ناهار و همین طور در کل مدت سفر با کشتی کروز، حرکت به سمت خلیج "بای تو لانگ" و دیدار از برجهای سنگی درون خلیج، کلاس آشپزی سنتی ویتنامی روی عرشه کشتی، صرف شام، وقت آزاد جهت تجربه ی ماهیگیری در خلیج، اقامت در کشتی کروز.

روز دهم

0
شروع روز با تمرینات تای چی بر روی عرشه کشتی، صرف چای و قهوه، حرکت کشتی و گذر ار کنار جزیره های کوچک و برج ها و غار های سنگی، صرف صبحانه، دیدار از جزایر، انتقال با قایق به بکرترین ساحل های خلیج "لان ها"، وقت آزاد جهت شنا، کایاک سواری یا سفر با قایقهای پارویی محلی در خلیج و دیدار از غارهای آبی (در صورت مساعد بودن شرایط جوی)، بازگشت به کروز و تماشای غروب آفتاب، صرف شام(غذاهای دریایی تازه)، اقامت در کشتی کروز.
روز یازدهم

شروع روز با تمرینات تای چی بر روی عرشه کشتی، صرف چای و قهوه، صرف صبحانه، حرکت به سمت اسکله ی "هون گای"، ترانسفر به هانوی و پرواز به دانانگ، طول پرواز از هانوی تا دانانگ حدودا 1.20 ساعت است. غروب به هتل می‌رسیم و اتاق‌هایمان را تحویل می‌گیریم.

روز دوازدهم

صرف صبحانه و انتقال زمینی به بانا هیلز پس از رسیدن سوار بر یکی از طولانی ترین تلکابین های دنیا خواهید شد و تا ارتفاع 1487 متری از سطح دریا بالا خواهید رفت، پیاده روی بر روی پل زیبای گلدن بریج(Golden Bridge)یکی از شاهکارهای معماری جهان، پس از آن به فانتزی پارک خواهیم رفت و از قسمت های مختلف پارک بازدید می کنیم و از تفریحات فراوان و سرگرمی های بسیاری که در این پارک قرار دارد را استفاده خواهیم کرد، با قطار برقی و تله کابین بالاتر می رویم و به دهکده ی زیبای فرانسوی ها که در بالاترین قسمت این تپه قرار دارد خواهیم رفت و زمان آزاد برای تفریح و سرگرمی در این دهکده خواهیم داشت، بازگشت به دانانگ و اقامت در هتل.

روز سیزدهم

امروز به دیدار یکی از قدیمی ترین شهر های ویتنام به نام هوی آن می رویم، این شهر حدودا 45 دقیقه با دانانگ فاصله دارد، به دهکده ای کوچک می رویم و در آنجا سوار قایق هایی می شویم که شبیه به سبد است و مانند پوست نارگیل هستند، گشتی در کانال های آبی که در بین رختان نارگیل جاری است می زنیم و با روش پارو زدن با این قایق های جذاب آشنا می شویم، برای ناهار به هوی آن می رویم، پس از ناهار از بافت قدیمی شهر هوی آن بازدید می کنیم و برای ساعاتی در بین مغازه ها، رستوران ها و محله های قدیمی آن شامل: محله چینی ها و ژاپنی ها عبور خوایم کرد، بعد از ظهر زمان برای گشت آپشنال نمایش بسیار جذاب هوی آن مموری.

روز چهاردهم

صرف صبحانه در هتل، وقت آزاد، ترانسفر به فرودگاه و بازگشت به ایران.

دیدگاه مسافران

اگر مسافر این تور بوده اید دیدگاه خود را بنویسید

متن پاسخ

تاریخ‌های اجرا

۱۴۰۰/۷/۲۹ ۱۴۰۰/۸/۱۲

مدارک مورد نیاز

اطلاعات تکمیلی

هزینه های تور (دلار): 

 

DBL/TRPSIN کودک با تخت 6-11کودک بدون تخت 11-6

CHD 0-5

2860

3410

2560

2460

1390

 

توجه:

 • هزینه پرواز بین المللی بر اساس نرخ مندرج در بلیت جداگانه و علاوه بر قیمت ارزی دریافت می شود.
 • با توجه به تغییرات نرخ پرواز، پیشنهاد می‌کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود، هرچه سریع‌تر نسبت به ثبت نام اقدام فرمایید.
 • برای CHD تخت اضافه در اتاق دو نفره در نظر گرفته می شود.
 • برای افراد بالای 55 سال مابه التفاوت هزینه بیمه حوادث  نیز به قیمت تور آنها اضافه می گردد.
 • در صورتی که تعداد نفرات کمتر از 8 نفر باشد این تور به صورت اعزامی و با راهنمای انگلیسی زبان در کشور مقصد اجرا خواهد شد.
 • در صورت هرگونه تغییر در هتلها، اقامت جدید در هتل مشابه یا بهتر، بدون هزینه اضافه خواهد بود.

 

درخواست رزرو تور
جزئیات تور
 • مقصد:
  هانوی
 • کلاس تور:
  Royal Class Royal Class در گروه رویال کلاس، تور‌هایی گنجانده‌ شده‌اند که اقامت آن‌ها در هتل‌ پنج ستاره است. در این دسته از تور‌ها، برخی از گشت‌ها به همراه ورودیه خواهد بود و به غیر از راهنمای فارسی زبان، راهنمای محلی نیز گروه را همراهی خواهد کرد.
 • مدت اقامت:
  13 شب و 14 روز
درخواست شما با موفقیت ثبت شد کارشناسان ما در اولین فرصت برای هماهنگی و اطلاعات بیشتر با شما تماس خواهند گرفت