تهران مشهد
05 فروردین تا 10 فروردین
قیمت از
تهران اصفهان
05 فروردین تا 10 فروردین
قیمت از
تهران جزیره کیش
05 فروردین تا 10 فروردین
قیمت از
تهران شیراز
05 فروردین تا 10 فروردین
قیمت از
تهران اهواز
05 فروردین تا 10 فروردین
قیمت از
تهران بندر عباس
05 فروردین تا 10 فروردین
قیمت از

پرسش‌های متداول شما

جواب سوال‌های احتمالی خود درباره خرید بلیط هواپیما را اینجا می‌یابید، در غیر اینصورت با ما تماس بگیرید

۸۸۹۳۶۷۷۰ ۰۲۱
چند روز قبل از پرواز، بلیط هواپیما را بخریم؟

بهتر است یا در تاریخی بلیط تهیه کنید که خیلی به پرواز شما مانده است که در اینصورت قطعا می توانید با قیمت مناسب تری خرید کنید یا کمی ریسک کرده و منتظر شوید تا نزدیک تاریخ پرواز! البته این ریسک را در ایام تعطیل و روزهای خاص نکنید زیرا ممکن است پرواز پر شده یا قیمت آن دو برابر شود.

در هر پرواز، میزان بار مجاز چقدر است؟

یکی از سوالات مهم مسافران در سفر میزان بار مجاز و قابل حمل در پرواز است. معمولا این میزان در ایرلاین های مختلف باهم متفاوت بوده اما بطور کلی مقدار بار 25 یا 30 کیلوگرم مجاز می باشد و البته طبیعی است که داشتن بار اضافه شامل جریمه می شود.

نرخ بلیط هواپیما برای نوزادان و کودکان زیر 12 سال چگونه است؟

نرخ بلیط برای کودکان و نوزادان به مبلغ، کلاس پروازی و ایرلاین مورد نظر بستگی دارد؛ اما معمولا برای کودکان زیر 12 سال بین 50 تا 70 درصد پرواز و برای نوزدان زیر 2 سال حدود 10 درصد نرخ پرواز بزرگسالان می باشد.

آیا پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما امکان استرداد آن وجود دارد؟

امکان کنسلی همیشه وجود دارد، اما با درصد جریمه های مشخص شده از طرف ایرلاین. در صورت نیاز به این کار با پشتیبانی تماس حاصل کنید.

هزینه خرید آنلاین بلیط بیشتر است یا خرید حضوری؟

زمانی که از سایت معتبری مانند جیمبو خرید می کنید نه تنها هزینه کمتری کرده بلکه مشمول تخفیفات و امتیازهای خاصی هم می شوید، همچنین می توانید از پشتیبانی 24 هم بهره مند شوید.

خرید بلیط هواپیما

شاید این سوال برای خیلی از مسافران پیش آمده باشد که بهتر است بلیط هواپیما را کی تهیه کنیم؟ با توجه به اینکه امکان رزرو بلیط از ماه ها قبل از پرواز وجود دارد اما گاهی هم پیش می آید که بلیط در روزهای نزدیک به پرواز ارزانتر می شود! بنابراین اگر اهل ریسک هستید می توانید صبر کنید، البته ما پیشنهاد می کنیم این کار را برای تعطیلات و ایام پر سفر انجام ندهید زیرا جدا از مسئله پر شدن پرواز، ممکن است قیمت بلیط شما دو برابر یا بیشتر شود.


بلیط های پرواز معمولا به دو دسته سیستمی و چارتری تقسیم می شوند.

بلیط چارتری: بلیط های چارتری معمولا آنهایی هستند که یک آژانس از قبل اقدام به خرید صندلی های یک هواپیما در یک مسیر را می کند. طبیعتا در صورت تغییرات احتمالی از طرف مسافر، چارتر کننده با رعایت قوانین تصمیم گیرنده خواهد بود.

بلیط سیستمی: بلیط های سیستمی بلیط هایی هستند که مستقیما از خود ایرلاین یا نمایندگان فروش آن خریده می شوند و معمولا شرکت های هواپیمایی تمامی بلیط ها را با نرخی مشخص به مسافران ارائه می کنند.